لوگو سایت دکتر حامد عباسی
بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران ✔️

یکی از دغدغه مهم افراد پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران خواهد بود تا بتوانند عمل بینی خود را با خیال آسوده به او بسپارند و نتیجه مطلوبی را کسب نمایند.

نمونه کار عمل بینی دکتر حامد عباسی
جراحی بینی دکتر حامد عباسی

اگر عمل شما توسط جراحی مجرب و کارکشته صورت گیرد و شما نیز به‌درستی به توصیه‌های قبل و بعد جراحی زیبایی بینی خود عمل نمایید، این تغییر تغییری مثبت خواهد شد و زیبایی و جذابیت چهره شما را دوچندان خواهد کرد.

اما اگر به دلیل هزینه‌های کمتر و یا توصیه یک دوست بدون هیچ تحقیق و جستجویی نزد جراحی تازه کار و نابلد مراجعه نمودید و  به توصیه‌های بعد از عمل نیز اهمیت کافی ندادید، آن زمان است که دیگر پشیمانی سودی برایتان نداشته و باید برای رفع مشکلات، ناهنجاری ها و نواقص پیش آمده برای بینی، دست به جراحی ترمیمی بینی بزنید.

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی تهران

امروزه افرادی که اقدام به عمل بینی می‌کنند، ساعات و زمان زیادی را برای پیدا کردن بهترین جراح بینی تهران صرف می‌کنند تا بهترین نتیجه را دریافت کنند. شما با انتخاب یک جراح متخصص و مجرب می‌توانید نتیجه دلخواه خود را به دست آورید. امروزه تمامی افرادی که قصد انجام عمل بینی برای رفع نقص و اصلاح ظاهر را دارند به دنبال بهترین جراح بینی هستند، اما چون از ویژگی‌هایی که یک پزشک مجرب باید داشته باشد آشنایی ندارند نمی‌توانند به درستی انتخاب داشته باشند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

ابتدایی‌ترین و مهم‌ترین گام‌هایی که شما باید قبل از عمل بینی انجام دهید انتخاب متخصص می‌باشد. به زبان ساده در صورتی که شما قصد داشته باشید بهترین نتیجه‌ها را دریافت کنید باید بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید. همانطور که می‌دانیم این عمل جراحی در دسته جراحی‌های اورژانسی قرار نگرفته است، در نتیجه شما برای انتخاب متخصص وقت بسیار زیادی خواهید داشت و می‌توانید با کمی بررسی و تحقیق انتخاب خود را انجام دهید.

بهتر است از نزدیکان، دوستان، اقوام و آشنایان خود در خصوص دکترهای زیبایی بینی پرس و جو کنید. اسامی جراحان خوب را یادداشت کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر به مطب پزشک مراجعه کنید. بعد از مراجعه به مطب بهتر است با بیماران پزشک صحبت کنید و در خصوص نتیجه عمل جراحی سؤال کنید.

برای آن که شما بتوانید با جراح بینی خود و تکنیک‌هایی که برای عمل بینی انجام می‌دهد آشنایی بیشتری داشته باشید بهتر است یک جلسه مشاوره داشته باشید. در این جلسه مشاوره شما باید تمامی هدف‌های خود را در خصوص انجام جراحی بینی با دکتر در میان بگذارید.

افرادی که قصد دارند این جراحی زیبایی را انجام دهند به دلیل آن که نتیجه به دست آمده به هیچ عنوان قابل بازگشت نخواهد بود باید در انتخاب پزشک و جراح خود بیشترین دقت را به خرج دهند.

قبل و بعد عمل بینی دکتر حامد عباسی
عمل بینی توسط دکتر حامد عباسی

انتخاب بهترین جراح بینی به شما نتیجه مورد نظر را هدیه می‌دهد، به زبان ساده‌تر در صورتی که شما یک پزشک کم تجربه را انتخاب کنید بهتر است انتظار نتیجه ایده آل و دلخواه را نداشته باشید. علاوه بر این موضوع بهتر است به این نکته توجه داشته باشید علم، مهارت و تجربه متخصصین بینی از فاکتورهای بسیار مهمی است که باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

بهترین جراح بینی تهران باید بتواند با علم زیبایی شناسی که دارد بیشترین تأثیرات مثبت را بر روی بینی افراد بگذارد. در جلسه مشاوره خود با پزشک بهتر است سؤالات زیر را از وی بپرسید:

 • هزینه عمل‌های بینی
 • طول دوره بهبود
 • مراقبت‌های قبل و بعد از عمل
 • زمان مورد نیاز برای استراحت بعد از جراحی
 • تجربیات و جراحی‌های بینی مشابه که بهترین جراح بینی انجام داده که این شامل دیدن عکس‌های قبل و بعد از عمل می‌شود.

خصوصیات بهترین دکتر عمل بینی

امروزه با توجه به آن که روزبه‌روز انجام عمل بینی در حال افزایش است انتخاب بهترین جراح بینی برای افراد سخت و دشوار خواهد بود. بسیاری از افراد ترس و دلهره برای انجام این جراحی دارند و آمادگی لازمه را در خصوص مواجه شدن با چهره جدید را ندارند. همین امر نیز باعث شده است که بهترین جراح بینی تهران برای کاهش دادن اضطراب بیمار نتیجه حاصله از عمل را برای وی ترسیم کند تا بیمار تا دیدن آن‌ها احساس بهتری داشته باشد.

در ادامه برخی از اصلی‌ترین خصوصیاتی که یک جراح بینی خوب باید داشته باشد را برای شما شرح داده‌ایم:

 • در نظر گرفتن تناسب بینی با آناتومی صورت
 • حفظ عملکرد تنفسی متقاضی با تغییر ظاهر بینی
 • اهمیت دادن به سلیقه و خواسته‌های منطقی بیمار
 • انجام جراحی هر گونه از بینی با شرایط متفاوت
 • اولویت کار خود، سلامت و منفعت بیمار باشد.

بینی یکی از اصلی‌ترین عضوهای برجسته صورت در نظر گرفته شده است که نسبت به دیگر اعضا کمی آسیب‌پذیرتر می‌باشد. آسیب دیدگی برای بینی به دلایل مختلفی اعم از انحراف بینی، شکستگی بینی و… در سوانح و یا اتفاقات روزانه به وجود خواهد آمد.

بهترین جراح بینی با هدف از بین بردن هر یک از این مشکلات به وجود آمده جراحی بینی را انجام می‌دهد. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که شما در هنگام انتخاب پزشک خود از حساسیت بالایی استفاده نکنید ممکن است نتیجه دلخواه را به دست نیاورید، همین امر نیز انتخاب بهترین جراح بینی از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی و خصوصیات بهترین جراح بینی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی عمل بینی به شما در انتخاب بهترین جراح بینی کمک می کند .

در انتخاب بهترین جراح بینی توجه به موارد کلی در این زمینه قابل اهمیت است . اخلاق ، تجربه کاری و همچنین میزان تحصیلات در زمان انتخاب بهترین جراح بینی باید مورد بررسی قرار گیرد.

انتخاب بهترین جراح بینی

امروزه افراد بسیاری را به عنوان مراجعه‌کننده برای انجام عمل بینی در مطب های متخصصین جراحی پلاستیک مشاهده می‌کنید . جالب است بدانید که اکثر آنها بدون تحقیق و بررسی سابقه پزشک مورد نظر تنها برای کوچک نمودن بینی خود به آنها مراجعه می‌کنند و برخی نیز تنها به چند مورد جراحی موفق پزشک توجه کرده و بدون آنکه فرم بینی و صورت خود را مورد توجه قرار دهند به عنوان متقاضی به اینگونه از مطب ها مراجعه می‌کنند .

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی قبل از مراحل عمل زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه خواسته شما برای کوچک کردن و بهبود وضعیت آن چیست ، می‌بایست به متخصصی مراجعه کنید که از توانایی و تجربه کافی در این حیطه برخوردار بوده و تحصیلات مناسبی را در این زمینه کسب نموده باشد .

جراح بینی خوب در تهران چه تاثیری بر روی نتیجه عمل می‌گذارد؟

یکی از مواردی که متقاضیان کمی در هنگام عمل بینی به آن توجه می‌کنند قدرت و تأثیر گذاری پزشک بر روی نتیجه عمل می‌باشد. بسیاری از متقاضیانی که به سراغ عمل بینی می‌روند به این فکر هستند که قبل از انجام عمل تنها باید در خصوص نحوه انجام عمل بینی، اقدامات و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی توجه کرد و در خصوص آن اطلاعات لازمه را جمع آوری کرد.

به این نکته توجه داشته باشید داشتن اطلاعات کافی در خصوص مواردی که ذکر شد برای شما مزیت‌های بسیاری به دنبال دارد، اما در صورتی که شما برای عمل بینی خود به سراغ بهترین جراح بینی تهران نروید تمامی تلاش‌هایی که داشته‌اید و تمام زمان‌هایی که صرف کرده‌اید هدر خواهند رفت و نتیجه دلخواه را نیز نخواهید گرفت.

به همین دلیل است قبل از جمع آوری هر نوع اطلاعات در خصوص عمل بینی شما باید بهترین پزشک را برای انجام این روند انتخاب کنید تا بتوانید تأثیرات بسیاری بر روی نتیجه عمل بینی شما به وجود آورد.

برای آن که متقاضی بتواند به نتیجه زیبا و دلخواهی که در ذهن دارد برسد، نیاز است شروط لازمه را در نظر داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مسائل در این میان، تأثیر گذار بودن پزشک جراح در این راه می‌باشد. مسئولیت اصلی تمامی این جراحی به عهده پزشک خواهد بود. به زبان ساده‌تر جراح بینی در تمامی مراحل این پروسه قبل، حین و بعد از عمل تأثیرات بسیاری می‌تواند از خود به جای بگذارد.

بهترین جراح بینی باید قدرت تشخیص بالایی داشته باشد تا بتواند در صورت وجود هر گونه مشکل آن را از قبل پیش بینی کرده و با دقت و تیز بینی خود تمامی مشکلات را برطرف کند. پزشک باید بتواند عیب و ایرادهایی که در بینی وجود دارد را شناسایی کند و با توجه به ویژگی‌های ظاهری که متقاضی دارد با ارائه مشاوره بهترین مدل را برای وی انتخاب کند.

اعتماد به جراح بینی با تجربه

زمانی که بهترین جراح بینی تهران را انتخاب نمایید می توانید به او اعتماد کنید و از اینکه بخواهید خودتان در در مساله ای به این مهمی که تجربه کافی را ندارید، خودداری نمایید.

اگر در انتخاب بهترین جراح بینی درست عمل نمایید می توانید مدل جراحی بینی خود را به انتخاب او بگذارید زیرا جراح با تجربه و متخصص با تجربه خوبی که دارد و عمل انواع مدل های بینی را بر روی صورت های مختلف انجام داده است می تواند بهترین انتخاب و تصمیم را برای فرم دهی بینی داشته باشد. دکتر متخصص گوش حلق و بینی ایده آل‌ ها و استاندارد ها زیبایی شناسی را می‌شناسد و بینی‌های مشابه با بینی شما را به مراتب عمل کرده و بهترین کمک را در انتخاب مناسب‌ ترین مدل بینی به شما می‌تواند بکند.

دقت در انتخاب بهترین جراح بینی فراموش نشود

انتخاب یک جراح بینی برای انجام عمل جراحی بینی یکی از مهم ترین انتخاب های متقاضیان جراحی رینوپلاستی می باشد.در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشید در صورتی که پس از جراحی بینی از نتیجه آن راضی نباشید، باید برای جراحی ترمیمی بینی مراجعه کنید. همچنین به دلیل اینکه فرم بینی پس از رینوپلاستی برای متقاضیان اهمیت بالایی دارد و خواستار حفظ عملکرد صحیحی بینی نیز هستند باید جراح بینی خوبی را انتخاب کنند.

منبع

کلام آخر

دکتر حامد عباسی به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی شناخته شده در تهران، به شکل کاملاً تخصصی و علمی با استفاده از متدهای روز دنیا در جراحی‌های زیبایی صورت فعالیت دارد. برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده است تا دکتر حامد عباسی به عنوان بهترین جراح بینی تهران شناخته شود می‌توان به علم، تخصص، تجربه، تعهد و وجدان کاری ایشان اشاره کرد. امیدواریم در این مطلب به تمامی سوالات شما پاسخ داده باشیم.

مطالب مرتبط
94 پاسخ
 1. سلام خسته نباشید
  من ۱ ماه بینی پیش شما عمل کردم و میخواستم بپرسم تا چند وقت دود و دخانیات نباید مصرف بشه؟؟؟!

 2. سلام ،خسته نباشید،خانمی هستم ۴۲ ساله،ببخشید آقای دکتر سوال من در مورد گوش چپم هست،حدود یک سال پیش یک شبه شنوایی گوش چپم به شدت کاهش پیدا کرد،،به پزشک مراجعه کردم گفتند دچار سکته گوش شدید و درمانی نداره مگر اینکه از سمعک استفاده کنید،میخواستم بدونم واقعا همینطوره و سکته ی گوش درمانی نداره،ممنون از پاسخگوییتون،

 3. سلام اقای دکتر خسته نباشید،من یک ساله بینیمو عمل کردم و سمت چپ بینیم یه غضروف برامده وجود داره و باعث میشه بینیم کج دیده بشه و گاهی هم این برامدگی زیاد و گاهی کم میشه علتش چیه و ایا نیازی به ترمیم هست؟

 4. سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر عباسی
  من ۳۲ ساله هستم
  بینی به اصطلاح عقابی دارم و دوسال قبل در تصادف بینی ام دچار شکستگی شد و دکترم گفت بعد شش ماه قابل جراحی میباشد وبنابراین بینی ام همانطور جوش خورد طوریکه در قسمت بالای بینی بیرون زدگی استخوان البته خیلی جزیی مشهود است و تا حدودی بینی ام به یک سمت انحراف دارد اما چون از عمل ترس دارم بخاطرعوارضش که برخی ها حس بویایی رو از دست میدن و برخی نیز آبریزش رو حس نمیکنن و تو تنفس مشکل دارنو نیز دکتر قابل اعتمادی پیدا نکردم ،برای همین جراحی نکرده ام
  میخاستم بدونم ایا میشه عکسی بفرستم و ببینم بعد عمل چطوری خواهد بود
  و اینکه اون عوارض رو نداشته باشم
  با تشکر

 5. سلام جناب دکتر
  من بینی استخوانی دارم میخام زیبایی عمل کنم ۲بار شکسته قوز داره.میخواستم هزینشو بپرسم من همسرم ۷سال پیش پیشه شما عمل کرده واقعا راضی هستیم ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام بر شما هزینه جراحی بینی بین ۹ تا ۱۲ میلون میباشد لطفا جهت معاینه و مشاوره به مطب مراجعه بفرمایید

 6. سلام و درود
  آقای دکتر من ۷ سال پیش عمل کردم ولی دفرمه شده
  نوک بینیم افتاده و به قول دکتره نسج زیر پوستی دراومده و دکترم میگه چون پوست بینی کلفته نمیشه کاریش کرد نوکش رو بالا میبرم راحت نفس میکشم
  آیا میشود دوباره عمل کنم ؟

 7. سلام و عرض ادب آقای دکتر
  ۸ سال پیش بینیمو عمل کردم اما دفرمه شده نوکش افتاده است و دکترم هربار میگفت ورم داره و آمپول کورتون هفته ای یکبار تزریق میشد . وقتی نوک بینیمو بالاتر میگیرم راحت تر نفس میکشم دکتر بهم گفت نسج در آروده و پوست بینی کلفته و عمل نمیشه میخواستم راهنماییم کنید و اگر قابل ترمیم چقدره هزینه عمل ؟ آیا درست شدنیه یا نه ؟ عکسمو میشه بفرستم ؟

 8. سلام من ۱۷ سالمه و بینیم تا حدودی غضروفیه و نوک بینیم کمی افتادگی داره میخواستم بدونم سنم برای عمل مناسب هست یا نه و هزینه عمل چقدر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *