جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی
دستگاه پلکسر Plexer
دستگاه پلکسر Plexer
جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی برای کسانی که بینی استخوانی دارند و عمدتا می خواهند قوز بینی خود را اصلاح کنند ، پیشنهاد می شود . 

بینی استخوانی را با نام بینی غضروفی نیز می شناسند زیرا این نوع بینی بر خلاف بینی گوشتی دارای بافت غضروفی محکمی است . 

ما به ویژگی ها و مشخصات بینی استخوانی خواهیم پرداخت اما فقط پزشک متخصص و جراح بینی می تواند نظر قطعی در مورد نوع بینی شما بدهد ، به این دلیل ما به مخاطبان سایت بینی کلینیک توصیه می کنیم برای اطلاع از نوع بینی خود عکس بینی تان را با مراجعه به صفحه پرسش و پاسخ برای دکتر عباسی ارسال کنید .

ویژگی و مشخصات بینی استخوانی

  • بینی استخوانی را معمولا با نام های بینی قوز دار و بینی عقابی نیز می شناسند ، منظور از قوز بینی برآمدگی و خمیدگی روی پل بینی است .
  • پوست نازک بینی : یکی از دلایلی که جراحی بینی گوشتی دشوارتر از بینی استخوانی است ، پوست ضخیم در بینی های گوشتی است . جراح تمام هنر خود را بر استخوان و غضروف بینی پیاده می کند و در پایان کار پوست بینی را بر روی بافت می نشاند . پوست نازک تمام ظرافت کار پزشک را به نمایش می گذارد ولی پوست ضخیم تغییرات اعمال شده بر روی بینی را به طور واضح نشان نمی دهد . به همین دلیل است که بینی های استخوانی بعد از جراحی زیباتر هستند و مدل های فانتزی راحت تر بر روی بینی استخوانی اجرا می شود . 
  • استخوان و غضروف محکم : جراحی بینی غضروفی اشاره به بینی استخوانی دارد.
  • دارای استخوان باریکی است .
  • بزرگ بودن حفره های بینی
  • افتادگی نوک بینی : مشخصه ای است که در بینی های استخوانی بیشتر به چشم می آید .

 

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

 

نکات عمل بینی استخوانی 

  1. در ابتدا باید دلیل عمل خود را بدانید ، این که هدف شما از جراحی فقط زیبایی است یا درمانی . پیشنهاد می کنیم برای مشاوره به مطب دکتر عباسی مراجعه کنید و یا از طریق صفحه ای که در قسمت بالا معرفی کردیم عکس بینی خود را بفرستید .
  2. برای اطمینان از پزشک انتخابی تان می توانید آلبوم بیماران قبلی جراح را ببینید . دکتر عباسی در سایت خود تصاویر عمل های بینی استخوانی ، گوشتی ، ترمیمی و درمانی را قرار داده است . 
  3. کسانی که برای جراحی قوز بینی، انحراف بینی ، شکستگی بینی ، پولیپ بینی و یا سایر جراحی های درمانی بینی به مطب دکتر عباسی مراجعه می کنند ، دکتر در مرحله اول عملکرد و کارایی طبیعی بینی شما را در نظر داشته و با به کار بردن علم زیبایی شناختی تا حد امکان زیبایی و جذابیت بالایی در ظاهر بینی شما ایجاد می کند .
  4. دکتر عباسی به تکنیک های جراحی بینی های گوشتی و  استخوانی آگاهی دارند و به دلیل تجربه بالا در جراحی مدل های مختلف بینی ، درصد موفقیت در جراحی ها و رضایت بیماران ایشان بالاست . 

 

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]