عمل زیبایی

جراحی زیبایی چشم

در این بخش جراحی زیبایی چشم که در راستای عمل جراحی های زیبایی فعالیت گسترده ایی را به همراه دارد , جوانی دوباره را به صورت شما به ارمغان می آورد. و در این قسمت شامل چهار نوع از این جراحی ها است که بر اساس شرایط صورت به وجود آمده اند و همینطور برای بزرگ تر کردن چشم ها به کار رفته میشود.

۱٫شکاف دادن گوشه داخلی چشم

این نوع از عمل جراحی قاعدتا برای چشم های کشیده شده و ضخیم شده در آن ها به کار رفته میشود.

۲٫مسطح کردن پلک پایین

در این بخش از عمل جراحی زیبایی چشم بافت گیرنده و یا نگه دارنده پلک پایین کشیده شده و بسیار محکم می شود و این پلک کشیده شده به پایین را تقریبا به حداقل میرسانیم

۳٫عمل درشت کردن چشم در گوشه خارجی پلک

در ادامه این عمل جراحی رفع پف بالای چشم برداشته می شود و برای ایجاد شدن و هم وزن بودن بر روی صورت انجام گرفته میشود , البته این عمل جراحی ریسک بسیار خود را داشته و تحت شرایط خاصی انجام گرفته می شود

۴٫عمل افتادگی پلک

در این قسمت هم از این نوع عمل جراحی پف و یا ورم بالای چشم برداشته خواهد شد , تواضع و افتادگی این پلک دلایل متفاوتی را به همراه دارند و درمان کامل و قطعی آن نیز با توجه به ضوابط ها و دلایل دیگر آن صورت گرفته میشود.

تا به اینجا مجموع این عنوان ها که سبب افتادگی پلک چشم و ظاهری پیر می شود , به نظر می رسد به علاوه این که می تواند شدید تر باشد میتواند با انسداد کردن ساحت دید کناری بر عمکلرد بینایی فرد نیز میتواند تاثیر گذار هم باشد.

حتما بخوانید
شرایط جراحی رینوپلاستی در سال 2021

جراحی تصحیصی پلک یک جراحی مطلوب است که به منظور سازش این تغییرات و ایجاد چهره ایی بهتر و مسرورتر انجام می شود.

جراحی زیبایی چشم برای چه  اشخاصی بهتر است؟

در بینی کلینیک با توجه به یک سری از شرایط های لازم برای عمل جراحی زیبایی چشم در سن های مشخی مد نظر قرار گرفته شده است و بهترین کاندید های جراحی زیبایی چشم کسانی هستند که اقتضای سن آن ها حداق سی و پنج سال را داشته باشند.

و این بخش از تواضع و افتادگی های پلک زیر چشم در اثر جعمع شدن چربی های اضافه که سببب تغییرات نا بسامان در چهره شان شده باشد , برای انجام جراحی های لازم قرار دارد که فرد به طور کلی سالم و سلامت باشد و بیماری خاصی در خود وجود نداشته باشد.

به همین خاطر با توجه به این گسترش روز افزون در این نوع از عمل های جراحی که در این بخش از افتادگی پلک زیر چشم , متخصصان و پزشکان با تجربه ایی در این زمینه وجود دارند که می توانند به این مشکل از چروکی خاتمه دهند.

و هم چنان با توجه به این روند و ثبات رو به رشد جراحی های زیبایی برای آن که بیماران به نتیجه های تفنن خود دست یابند موضوع بسیار متداول و بسیار حائز اهمیت است که انتظارات واقع بینانه و عاقلانه ایی را از این سویه عمل جراحی داشته باشند.

برای رسیدن به یک هدف و دیدگاه درست و صریحانه ، نگاه کردن به تصویر های قبل و بعد از عمل جراحی است و در افراد دیگر و قاعدتاً این تدبیر با کلیه ی افرادی که در مدت پیش جراحی شده اند بسیار کمک کننده است. در ضمن باید توجه داشت که جراحی های اصلاح کننده پلک زیر چشم این موارد را بهینه و بهبود نمی بخشد:

  • چین و چروک های کناره پلک ، بین ابرو ها و رویه ی پیشانی برای درمان این چین و چروک ها تزریق بوتوکس شیوه مطلوبی است

  • حلقه های سیاه کناره ی چشم

  • تواضع ابرو

حتما بخوانید
10 مورد عوارض جانبی جراحی زیبایی که باید درباره آن ها بدانید!

عملکرد انجام این نوع عمل جراحی

عمل جراحی زیباییه این نوع از پلک ها را می توان در بیمارستان ها و یا حتی در درمانگاه ها مورد انجام قرار گرفته شود و این عمل جراحی هم به طور معمول سر پایی انجام می شود و نیازی هم به بستری ندارد.

زمان مربوطه عمل جراحی به صورت متغیر است و بسته به آن که جراحی رو پلک بالا یا پایین یا هر دو پلک انجام گرفته می شود و بین یک یا سه ساعت طول خواهد کشید.

این عمل جراحی زیبایی قاعدتاً با بی حسی موضعی انجام می شود , و اما بستگی به وضعیت بیمار و صلاحدید پزشک این امکان را می دهد که بیمار به طور کامل بیهوش شود.

در ای نو ع جراحی پلک بالایی ابتدا برشی هم برابر چین و چروک های طبیعی پلک ایجاد می شود. و از این طریق برش پزشک یک قسمت پیچیده شکل از پوست و عضله های زیر پوستی و نزدیک به همه ی چربی اضافه را بر خواهد شد.

در صورتی که تواضع پلک نیز وجود داشته باشد در این مرحله ها با بهره گیری از بخیه های قابل جذب باز سازی می شود. برا ی همین محل برش با بخیه های ظریف بسته می شود.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×