عمل زیبایی

جراحی لیفت بازو

در این قسمت از جراحی لیفت بازو با افزایش اکثر سن ها ممکن است شل و یا خیلی نرم و نازک شود و این امر قطع به یقیق در خانوم ها شکل گرفته می شود , در ادامه این نوع عمل جراحی بخش زیرین بازو سفت محکم می شود و مانع از شل شدگی و چربی و پوست اضافی برداشته و می شود.

در حال حاضر در این راستا از موضوع عمل جراحی لیفت بازو , ورزش کردن می‌ تواند سبب زیاد شدن قدرت و بهبود توان پایه عضلات بازو شود اما نمی‌ تواند پوست اضافه که توانایی واپس گرایانه خود را از دست داده است را جمع کند یا این که بافت زمینه خفیف و ناتوان و جمع کردن مکانی چربی را برطرف نماید.

اگر قسمت پایینی بازو های شما به علت پوست اضافی یا چربی ، تواضع و یا افتادگی دارد و شل و چین و چروک دار به نظر می‌ آید ، لیفتینگ بازو می‌ تواند برای شما بسیار به صرفه و مناسب باشد.

با این جریان از لیفتینگ کردن بازو شما می توانید به آن اندازه دلخواه و حجم مناسب برسید و این میزان از این ابتکار عمل شامل می شود از :

  • پوست های اضافه و چربی‌ های بین زیر بغل تا آرنج را کم می کند.
  • فُرم و ابعاد بازو را توسط دقیق صاف شدن پوست و چروک‌ ها ، نیز تغییر می‌ دهد.
  • منجر به تکوین ظاهری مطلوب با استواری مناسب و به صرفه خواهد شد.

این عمل بیشتر در سنین های بسیار بالا و یا حداقل پیر انجام گرفته می شود و این روند در ثبات عمل های جراحی بسیار موثر است , و چنان چه قصد این نوع عمل ها دارید قبل از هر کاری باید یک مشاوره با بینی کلینک داشته باشید تا با اطمینان خاطر از نحوه خدمات و عمل جراحی آن ها بر خوردار باشید.

حتما بخوانید
جراحی بینی منگنه ای یا کلیپسی

مزیت جراحی لیفت بازو

عمل جراحی براکیوپلاستی یا لیفتینگ بازو قاعدتاً در بیمارانی که از بازو های خود هیچ مسرور و راضی نیستند ، کاربرد دو چندانی را دارد. این جراحی به این نوع اقشار کمک می کند تا پوست و چربی اضافه بازو ها که فُرم و شکل شل ، آویزان و نا مناسب را برای بازو ها به وجود می‌ آورد حذف شود و بیمار , دیگر از بازو های خود ناراحت نباشد.

همان طور که گفته شد تغییرات و تکوین های پوست معمولاً به دلیل های تغییر وزن شامل زیاد شدن و یا کم کردن وزن ، اثر انهدامی آفتاب ، زیاد شدن سن و یا به صورت ژنتیکی به وجود می آید.

برداشت کردن پوست اضافه ایی که بر اثر عامل های متفاوت به وجود آمده است ، این همراهی را می‌ کند تا تواضع و افتادگی بازو بر طرف شده و زیبا تر و لطیف تر به نظر بیاید.

اشخاص بسیار زیادی تا به الان به این جراحی لیفتینگ بازو را با موفقیت انجام داده اند و از نتیجه مطلوب آن رضایت مطلقا کامل را دارند. به خاطر همین این نوع عمل جراحی زیبایی پلاستیک ، از نوعِ زیر بغل تا آرنج را در بر گرفته می شود و در موارد هایی که رویداد وسیعی داشته باشد ، تا کنار قفسه سینه نیز ادامه پیدا می کند.

لیفتینگ بازو می تواند به این موارد از عملکرد اولویت آن اشاره کرد:

  1. به کم کردن وزن و حجم بازو و کوچک و لاغر تر کردن آن کمک به سزایی را می کند.
  2. بهبود و بهنیه کردن ظاهر و زیاد کردن حس اعتماد به نفس در بیمار.
  3. بر قراری ظاهری بسیار لطیف و جذاب در بازو ها تا فرد بتواند بدون هیچ خجالتی هر نوع لباسی که می خواهد بتواند بپوشد.
حتما بخوانید
تزریق ژل لب

این نوع از خصوصیت ها در تقاطع عمل های جراحی بسیار کاربرد و مفید است.

آمادگی برای لیفتینگ بازو

در این جریان از جراحی لیفت بازو می توان عملیات را برای چندین هفته یا ماه پیش از جراحی لیفت بازو آن را انجام داد تا این عمل جراحی به صورتی ایمن انجام گرفته شود و حاکثر ترین تاثیر احتمال را داشته باشد. اما در صورتی که شخص سیگاری باشد لازم بر این است که از یک تا دو ماه پیش از جراحی مصارف سیگار را به طور قطعی قطع کند چون که دخانیات تاثیر تخریب گری بر روی جراحی می گذارد و روند باز سازی را با مشکلاتی رو به رو می کند.

به عنوان مثال بعضی از مشکلات مربوطه با مصرف سیگار در بر دارنده اصلاح کردن آهسته تر ناحیه ی  جراحی است که خطر بد بویی و عفونت را بالا می برد. برای ترک کردن سیگار لازم است که حتما با پزشک خود مراوده کنید.

از هفته های پیش از جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی مقایسه های به طور دقیق از بازو ها به عمل می آید و از این که فرد برای این نوع جراحی ها آمادگی لازم را دارد از این عمل جراحی اطمینان خاطر را دارد. و همین طور سلامتی کلی بیمار و پرونده پزشکی او به طور کامل مورد بررسی دقیق قرار گرفته می شود.

و اگر می خواهید تاثیر این عمل بر روی بازو هایتان موثر باشد و قصد انجام این کار را دارد در قسمت تماس با ما برای مشاوره و از نحوه عمل جراحی بر روی بازو های شل شده تان در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×