لوگو سایت دکتر حامد عباسی
Logo.-Dr.-Hamed-3

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

راز عمل بینی بازیگران و افراد مشهور

راز عمل بینی بازیگران چیست؟ بازیگران و هنرمندان برای انجام جراحی زیبایی بینی با یک جراح و پزشک با تجربه مشورت می کنند.

آیا از راز جراحی بینی هنرمندان و افراد مشهور اطلاع دارید؟ عمل بینی بازیگران و هنرمندان نیز می تواند با توجه به خواسته و شرایط بازیگر انجام گیرد.

یکی از انواع جراحی پلاستیک و زیبایی، عمل بینی است که در بین بازیگران نیز مشاهده می شود.

راز عمل بینی بازیگران چیست؟ 

بازیگران و هنرمندان برای انجام جراحی زیبایی بینی با یک جراح و پزشک با تجربه مشورت می کنند.

 

عمل بینی بازیگران
عمل بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران

شاهد هستیم که عمل زیبایی بینی در بین بازیگران مرد و زن نیز افرایش یافته است. چهره های سرشناس و معروفی هستند که با این عمل چهره شان تغییر پیدا کرده است و به نتیجه مثبتی رسیده اند.

بازیگران زیادی با روش های پیشرفته پزشکی که به خلق زیبایی می پردازند توانسته اند به ترمیم ضعف های چهره خود بپردازند و بدین ترتیب چهره آن ها به تناسب بالا رفتن سنشان نه تنها فرسوده نمی شود بلکه گویی به روزهای عقب تر بر می گردد.

این عمل برخلاف آنچه در بین مردم جا افتاده است درد قابل توجهی ندارد و قبل از انجام عمل باید نکاتی را رعایت کنید تا عمل شما به خوبی انجام شود و نتیجه رضایت بخشی داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی باید با توجه به اسکلت صورت هر شخص انجام بگیرد تا تناسب صورت به هم نخورد. این عمل باید به گونه ای انجام بگیرد که بینی عمل شده کاملا با صورت منطبق باشد.

باید توجه داشت که زیبایی بینی لزوما کوچک بودن آن نیست چه بسا بینی کوچک به صورت شما نیاید و باید به این مسئله توجه داشت که بینی آنقدر کوچک نشود که در تنفس فرد مشکل به وجود بیاید.

در واقع باید انتظار واقع بینانه ای نسبت به عمل زیبایی بینی داشت. با سپردن این جراحی به بهترین جراح زیبایی بینی به نتیجه دلخواه خود برسید.

دکتر حامد عباسی با سالها تجربه جراحی بینی هنرمندان یکی از بهترین جراحان زیبایی می باشد . جهت مشاوره می توانید تماس بگیرید .

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، از جراحان شناخته شده در عرصه جراحی پلاستیک بینی و صورت، فعالیت تخصصی دکتر عباسی از سال ۱۳۸۷ شروع شده است. اشتیاق ایشان به علم پزشکی و هنر و قرار گرفتن در کنار اساتید بزرگ و نام آشنا تلاش بی وقفه ایشان، مطالعات و جراحی های متعدد، حضور در سمینارها و کنگره های جراحی زیبایی در سراسر دنیا سبب شد در زمره جراحان صاحب نظر در این رشته قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...