لوگو سایت دکتر حامد عباسی

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد ،فرق عمل بینی طبیعی و فانتزی

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد؟بطور کلی دو نوع عمل بینی وجود دارد یکی بینی فانتزی و بینی طبیعی، هر کس می تواند بسته به چهره و سلیقه خود یکی از این موارد را برگزیند.

بطور معمول انتخاب مدل فانتزی یا طبیعی کاملا بستگی به نوع پوست متقاضی دارد و این بهترین جراح بینی است که تصمیم می گیرد چه گزینه ای برای فرد مناسب تر است.

جراحی بینی فانتزی

این نوع عمل بینی مختص افرادی ست که می خواهند بینی آنها به میزان زیادی کوچک شود. توجه داشته باشید که جراحی باید به شکلی انجام گیرد که پس از عمل دچار مشکلات و اختلالات خاصی نشوید

بعنوان نمونه اگر سوراخ های بینی خود را از حد طبیعی بیشتر کوچک کنید قطعا با مشکلات تنفسی روبرو خواهید شد. عمل بینی نوع فانتزی نتیجه ای جز کوچک شدن بیش از حد بینی را به همراه ندارد.

توصیه می شود علاوه بر زیبایی به سلامتی خود نیز توجه کنید و در صورت عدم تایید پزشک جراح خود اقدام به انجام این عمل ننمایید.

جراحی بینی طبیعی

پزشک جراح بینی بازیگران سعی می کند که بیشتر از این نوع مدل برای انجام عمل بهره بگیرد چرا که مدل فانتزی صورت بازیگر را مصنوعی جلوه خواهد داد.

اگر عمل بینی شما طبیعی باشد حتی اطرافیان نیز متوجه انجام این عمل نخواهند شد مگر اینکه اشکالات جامعی در صورت وجود داشته باشد که حال برطرف شده است

در واقع عمل بینی طبیعی برای پوشش اشکالات و عیوب ظاهری صورت است که صرفا متوجه بینی می باشد.

عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد
عمل بینی فانتزی و طبیعی چه تفاوت هایی دارد

فرق عمل بینی طبیعی و فانتزی

زاویه ایجاد شده توسط نوک بینی با لب بالا از اولین تفاوت های این دو نوع عمل می باشد، در عمل بینی فانتزی زاویه ایجاد شده میان نوک بینی و لب حدود ۱۰۵ درجه است و نوک آن رو به بالا خواهد بود.

اما در عمل طبیعی بینی این زاویه ۹۰ درجه است، و حالت استاندارد نیز همین است. بینی که مدل فانتزی داشته باشد کمی مصنوعی جلوه می کند اما اگر عمل طبیعی روی آن انجام شده باشد صورت نیز جلوه ای زیباتر و طبیعی خواهد داشت.

توصیه می شود که هرگز خودتان در این زمینه تصمیم نگیرید چرا که این پزشک جراح بینی است که تشخیص می دهد کدام نوع و مدل با پوست و صورت شما تناسب دارد.

نکات لازم در عمل بینی فانتزی

پزشکی که این عمل را انجام می دهد باید دقت زیادی لحاظ کند که درجه تعیین شده برای لب و نوک بینی بیشتر نشود چراکه مدل خوکی به خود خواهد گرفت.

مورد بعدی نیز در خصوص کوچک نشدن بیش از حد بینی ست، چراکه ممکن است بیمار در روند تنفس خود دچار مشکل شود. بینی در مرکزی ترین بخش صورت واقع شده است بنابراین کوچکترین خطایی موجب کاهش زیبایی صورت خواهد شد.

دقت پزشک در حین عمل حرف اول را میزند در همین راستا سعی کنید پزشکی حاذق و باتجربه را برای انجام عمل برگزینید.

 

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، از جراحان شناخته شده در عرصه جراحی پلاستیک بینی و صورت، فعالیت تخصصی دکتر عباسی از سال ۱۳۸۷ شروع شده است. اشتیاق ایشان به علم پزشکی و هنر و قرار گرفتن در کنار اساتید بزرگ و نام آشنا تلاش بی وقفه ایشان، مطالعات و جراحی های متعدد، حضور در سمینارها و کنگره های جراحی زیبایی در سراسر دنیا سبب شد در زمره جراحان صاحب نظر در این رشته قرار گیرند.

یک پاسخ
  1. با سلام خدمت شما دکتر عباسی. من میخواستم دماغم رو عمل کنم ولی قبل از عمل یه فرم درباره تعهد جهت مرگ و میر هست.
    میخواستم بدونم که درصد مرگ افراد در عمل بینی چقدر هست؟ بعد اگر عمل روی بینی انجان شود احتمال دارد که در همان حالت بیهوشی بیمار فوت کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...