عمل زیبایی

عمل کشیدن پوست صورت

در این بخش از عمل کشیدن پوست صورت که در اکثر جراحی های زیبایی و پلاستیک تاثیر به سزایی را بر روی پوست صورت افرادان داشته.

هم چنان در بیشتر مواقع از این عمل های پلاستیک و یا حتی پوستی که در حال حاضر یکی تاثیر گذار ترین و بهترین شیوه ها و عملکرد های جراحی است نشانه های پیری را به طور کامل و قاطع از بین میبرد.

ضمنن در جراحی عمل کشیدن پوست صورت اغلب گفته می شود که همه به دنبال رفع چین و چروک بر روی صورت های خود هستند و میخواهند عملی را انجام بدهند که دائمی باشد.

و این که یک لیفت صورت هم بعد از عمل می تواند شما را تا ۱۰ سال دیگر جوان تر نشان دهد برای همین هیچ جای تعجبی در کارکرد عمل جراحی و استفاده از همان لیفت صورت نیست چرا که قطعا میتواند برای پوست تان تاثیر گذار و مناسب باشد.

و این نوع از عمل های جراحی در بینی کلینیک یکی از محبوب ترین آنها در جراحی پوستی و زیبایی و پلاستیک است.

زیرا بر این که در این مجموعه با به کار گیری ضوابط های مختلف برای جراحی پلاستیک یکی از پر کاربرد ترین و معتبرترین عمل های جراحی زیبایی در این زمینه می باشد.

حتی برا کسانی که از انجام جراحی پلاستیک مطمعن نیستند و فکر می کنند برایشان مضر است گزینه های مختلفی در این راستا از جراحی پوست وجود دارد که با وجود این آپشن ها و رصد کردن آن میتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند.

حتما بخوانید
جراحی زیبایی لب ها، عمل زیبایی برای بهبود ظاهر لب

و هم چنان یکی از رایج ترین جراحی ها بر روی پوست آنها قرار گرفته می شود. و تاثیر و عملکرد دو چندانی را دارد.

و اگر می خواهید همه چیز رو در مورد خود در باب موضوع تغییر دهید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

هدف از عمل کشیدن پوست صورت

تا اینجای مطلب بیان کردیم که عمل کشیدن پوست صورت و با استفاده از لیف صورت امکان ۱۰ سال جوان تر شدن شما را دارد. پس باید در نظر بگیریم هدف از این کار برای بهبود سازی و بهینه سازی بر روی پوست صورت مناسب است.

و همان طور که از نامش پیدا است می دانید که هدف بخشی از این کار به عهده مختصصان و پزشکان عمل زیبایی است که می توانند با بهره گیری از همین خدمات برای مشتریان منحصر به فرد ترین عمل جراحی ها رو بر روی پوست آن ها قرار بدهند.

و این روند ادامه پیدا میکند تا نتیجه مرغوب خود را بر پوست صورت اشخاص نشان بدهد , کشیدن پوست باید به گونه ایی باشد که یک وقت با بی احتیاطی و بی دقتی پوست فُرم ظاهری و زیبای خود را نمایان نکند.

و ممکن است بقیه افراد به این عمل راضی نباشد پس باید حلاجی کرد که در هنگام عمل و تمامی چروک های پیری بلا فاصله بدون هیچ ریسکی بر طرف شود.

و تا جایی که امکان پذیر است حجم و میزان افتادگی پوست و شُل شدگی آن باید به هر نحوه ایی از عمل جراحی پلاستیک میزان آن را کاهش داد.

حتما بخوانید
جراحی بینی با انحراف داخلی

کار کرد این نوع جراحی در ناحیه های مشکل دار صورت همانند تواضع گونه, تواضع و یا همان افتادگی زیر زنخ یا غبغب و کلیه ی ناحیه اطراف خطوط فک, میتواند به جوان تر شدن و با همین طور با طراوت شدن و شادابی را در چهره شما به طور کامل و قاطع مشخص می کند.

بر تضاد این که قوه تصور اکثریت مردم, با بهره گیری از لیف صورت و استفاده بیش از حد برای چین و چروک هم خیلی زیاد موثر نیست, اگرچه می‌تواند در سست شدن حجم سرعت رشد و تولید چین و چروک‌های جدید مؤثر باشد.

کارکرد های متعدد در انجام لیفت صورت

انواع متفاوتی در انجام عملکرد استفاده از لیفت صورت وجود دارد و این شیوه در بهره گیری از لیفت صورت در نواحی های کناره های صورت تا محدودیتی موثر است و تاثیر چندان خود را به جای می گذارد.

به عنوان مثال : یک کشیدگی کوچک پوست , فقط قسمت خاصی از ناحیه ی پوست صورت را بالا می برد. و تا بخش هایی که نیاز به محکم بودن و سفت شدن آن دارند را ثابت و دائمی می کند. این نتیجه سبب این می‌ شود که در مقایسه کردن با انواع دیگر استفاده از لیفت صورت ، دوره بهبودی و بهینه سازی کوتاه‌ تر و پرداخت هزینه کمتری را داشته باشد.

بخش های متفاوت این نوع از جراحی ، جنون بسیار وسیعی را از گزینه‌ های درمانی را عرضه می‌دهد. لیفت صورت به طور دقیق و کامل ، در بر دارنده بالا بردن قسمت‌ های حداکثری از صورت و در واقع عقبگرد کردن به طور کامل در پوست است. این نوع از شیوه ها بر روی خانم‌ های مسنی که حائز پوست‌ های تواضع و یا آویزان و شُل هستند ، درخواست داده می‌ شوند.

حتما بخوانید
جراحی بزرگ کردن بینی

چنان چه یک عمل جراحی خوب کشیدن پوست صورت می‌ تواند کاری را انجام دهد که فرد سال‌یان سال جوان‌ تر به نظر برسد ، اما جریان مهم و متداول در این است که این موضوع را به خاطر داشته باشید ، که این نوع از عمل های جراحی منجر به نتیجه های همیشگی نمی‌ شوند. پوست به افتادگی و پیر شدن خود ادامه می دهد ، به خاطر همین اگر می‌ خواهید پوست شاداب خودتان را حفظ کنید ، باید هر ۱۰ تا ۱۵ سال یک بار این عمل به مکرر تکرار کنید.

نتیجه گیری

همان طور که گفته شده استفاده از لیفت صورت برای پوست مناسب است اما نتیجه گیری در این است که عمل کشیدن پوست صورت در بینی کلینیک بسیار مناسب و هزینه مطلوبی را برای این کار در نظر دارد , و می توانید این اطمینان حاصل خاطر را داشته باشید که در این مجموعه پزشکی از عمل جراحی زیبایی رضایت خود را نبست به تخصص پوستی داشته باشید , و همینطور می توانید جهت اطلاعات بیشتر و برای عمل های جراحی زیبایی در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×