عمل بینی ارزان
عمل بینی ارزان
علت چرب شدن بینی
علت چرب شدن بینی

لیفت گردن

لیفت گردن

لیفت گردن

لیفت گردن راه حل مناسبی برای جوانسازی پوست ناحیه گردن می باشد .

معمولا گردن جزو اولویت های جراحی زیبایی و یا جوانسازی محسوب نمی شود اما زمانی که آثار پیری در قسمت گردن بیشتر نمایان می شود ، پیگیری افراد بیشتر می شود .

تصور کنید اقدامات لازم را برای جوانسازی پوست صورت انجام داده اید و هیچ خبری از چین و چروک صورت نیست اما اگر کمی نگاهتان به پایین تر از صورت بیفتد و عضلات گردن شل و افتاده داشته باشید ، خوشی تان پایدار نخواهد بود .

گردن عضوی است که آثار پیری پوست بیشتر در آن نمایان می شود و عدم پیگیری این مشکل باعث تجمع چربی در ناحیه گردن و زیر چانه می شود ، یعنی اینکه با صورت استخوانی و V شکل خود خداحافظی کنید . 

روش های جوانسازی گردن 

حال که از اهمیت جوانسازی گردن مطلع هستید باید راه های آن را نیز بدانید . 

۱- روش های همراه با جراحی : با توجه به بررسی هایی که پزشک بر روی گردن شما انجام می دهد ، تصمیم خواهد گرفت که از روش جراحی زیبایی گردن استفاده کند . این روش شامل موارد زیر می شود :

 • جراحی موضعی : این جراحی با داروهای بیهوشی عمومی انجام می شود و جراح پلاستیک یک برش پشت گوش ها در راستای خط مو ایجاد می کند .
  پوست زائد برداشته شده و ساختمان عضلانی گردن سفت می گردد .
 • لیپوساکشن : گاهی چربی زیادی در زیر چانه و گردن انباشته می شود ، این روش نیاز به بیهوشی عمومی ندارد اما باید داروی بی حسی تزریق شود .
  لیپوساکشن برای افرادی مناسب است که پوست ناحیه گردن شان شل و آویزان نباشد ، و از پوست سفتی برخوردار باشد در غیر اینصورت نتیجه این عمل مطلوب نخواهد بود .
  زمان ریکاوری و بهبود بعد از این عمل کوتاه است و بعد از چند روز می توانید به فعالیت های عادی خود برگردید .

 

 

لیفت گردن

لیفت گردن

 

۲- روش های غیر جراحی : این روش ها عموما برای حذف چین و چروک و سفت کردن پوست ناحیه گردن استفاده می شوند که ما با نام لیفت گردن می شناسیم . 

 • لیفت گردن با روش مزوتراپی : کلاژن یک پروتئین طبیعی است که باعث سفتی و خاصیت ارتجاعی پوست می شود و آن را جوان تر نشان می دهد . با افزایش سن ، کلاژن نقصان می یابد . در تکنیک مزوتراپی پروتئین و ویتامین های لازم و کمک کننده به ناحیه گردن تزریق می شود تا پوست سفت شده و چین و چروک از بین بروند .
 • لیفت گردن با لیزر : دستگاه لیزر با تولید گرما بر روی پوست گردن ، موجب ساخت کلاژن و الاستین می‌شود  . این روش به دلیل اینکه بی خطر و بی عارضه است ، طرفداران زیادی دارد . 
 • لیفت گردن با هایفوتراپی :  در این روش با استفاده از امواج اولتراسوند پوست شل و افتاده گردن کشیده و سفت می‌شود . این امواج هیچ ضرری برای پوست ندارند .
 • لیفت گردن با بوتاکس : خطوط عمیق ناحیه گردن و چین هایی که در این ناحیه وجود دارد علاوه بر پوست ، به عضلات هم مربوط می شوند . عضلاتی که بافت سفت خود را از دست داده اند و دچار افتادگی شده اند . تزریق بوتاکس به عضلات گردن باعث آزاد شدن این عضلات می شود .
  آزاد شدن عضله گردن پس از تزریق بوتاکس تاثیر مثبتی در ناحیه زیر چانه و فک دارد . 
 • لیفت گردن با تزریق ژل : گاهی پزشک پس از بررسی متوجه آسیب هایی مثل از دست دادن حجم در عضلات گردن می شود . در این حالت تزیق ژل به عنوان فیلر و پرکننده می تواند کمبود حجم را جبران کند . 
 • لیفت گردن با انجام ورزش : حرکاتی ویژه برای لیفت گردن وجود دارد که می توانید روزانه انجام دهید و تاثیر آن را ببینید .
لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از