پیرسینگ بینی
پیرسینگ بینی
برجسته کردن گونه
برجسته کردن گونه

پلاسما بینی

پلاسما بینی یعنی کوچک کردن و فرم دهی بینی های گوشتی به کمک حالت چهارم ماده (پلاسما) که این روش را با نام پلکسر بینی هم می شناسند .

در چند مقاله قبلی ما در مورد عملکرد دستگاه پلکسر صحبت کردیم و توضیح دادیم که این دستگاه تولید کننده پلاسما است و از پلاسما برای موارد مختلفی از زیبایی استفاده می شود . 

پلاسما تراپی عنوانی است برای درمان هایی که توسط دستگاه پلکسر انجام می شود مانند بلفاروپلاستی که تا قبل از پلاسما با جراحی انجام می شده و یا درمان چین و چروک صورت که توسط دستگاه پلکسر انجام پذیر است . 

پلاسما بینی چیست ؟

استفاده از پلاسما جهت زیباسازی بینی را پلاسما بینی می گویند .  با برخورد پلاسما با پوست سطحی و بافت چربی، به دلیل دمای زیاد پلاسما و فشار کم آن لایه چربی اضافه از بین می‌رود و لایه‌های زیرین سفت تر شده و این امر باعث خوش فرم شدن بینی می‌شود . برای انجام پلاسما ، روی سطح بینی به طور نقطه به نقطه پلاسما اثر می‌کند و چربی‌ها از بین می‌روند .

این درمان مناسب بینی گوشتی است و برای اصلاح و زیبا کردن بینی های استخوانی مناسب نیست . 

مراحل انجام پلکسر بینی

  1. ابتدا باید بینی به طور کامل تمیز شود .
  2. از پمادهای بی حسی روی بینی استفاده می شود .
  3. بعد از حدود ۳۰ دقیقه عمل شروع می شود .
  4. بعد از اتمام عمل که حدود ۱۵ دقیقه به طول می انجامد نقاطی بسیار ریز روی بینی بر اثر سوختگی لایه‌های چربی به وجود می‌آید.

 

پلاسما بینی

پلاسما بینی

 

مزایای پلاسما بینی

  • کوچک کردن و فرم دهی به بینی های گوشتی
  • لیفت بینی
  •  اگر فردی عمل جراحی بینی را انجام داده است و از نوع مدل بینی خود ناراضی است و بینی او گوشت اضافه آورده است می‌تواند از این روش برای بهبود و فرم بهتر بینی خود استفاده کند.
  • بدون نیاز به برش و بخیه
  • بدون نیاز به بی حسی تزریقی
  • هزینه پایین این عمل نسبت به سایر روش‌ها

عوارض پلکسر بینی

قرمزی و التهاب اولیه را می توان از عوارض پلاسما بینی برشمرد که برای کاهش التهاب پزشک به شما راهکارهایی را ارائه می دهد . 

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]