پیرسینگ بینی
پیرسینگ بینی
برجسته کردن گونه
برجسته کردن گونه
پلاسما بینی

پلاسما بینی

پلاسما بینی یعنی کوچک کردن و فرم دهی بینی های گوشتی به کمک حالت چهارم ماده (پلاسما) که این روش را با نام پلکسر بینی هم می شناسند .

در چند مقاله قبلی ما در مورد عملکرد دستگاه پلکسر صحبت کردیم و توضیح دادیم که این دستگاه تولید کننده پلاسما است و از پلاسما برای موارد مختلفی از زیبایی استفاده می شود . 

پلاسما تراپی عنوانی است برای درمان هایی که توسط دستگاه پلکسر انجام می شود مانند بلفاروپلاستی که تا قبل از پلاسما با جراحی انجام می شده و یا درمان چین و چروک صورت که توسط دستگاه پلکسر انجام پذیر است . 

پلاسمای بینی چیست ؟

استفاده از پلاسما جهت زیباسازی بینی را پلاسما بینی می گویند .  با برخورد پلاسما با پوست سطحی و بافت چربی، به دلیل دمای زیاد پلاسما و فشار کم آن لایه چربی اضافه از بین می‌رود و لایه‌های زیرین سفت تر شده و این امر باعث خوش فرم شدن بینی می‌شود . برای انجام پلاسما ، روی سطح بینی به طور نقطه به نقطه پلاسما اثر می‌کند و چربی‌ها از بین می‌روند .

این درمان مناسب بینی گوشتی است و برای اصلاح و زیبا کردن بینی های استخوانی مناسب نیست . 

مراحل انجام پلکسر بینی

  1. ابتدا باید بینی به طور کامل تمیز شود .
  2. از پمادهای بی حسی روی بینی استفاده می شود .
  3. بعد از حدود ۳۰ دقیقه عمل شروع می شود .
  4. بعد از اتمام عمل که حدود ۱۵ دقیقه به طول می انجامد نقاطی بسیار ریز روی بینی بر اثر سوختگی لایه‌های چربی به وجود می‌آید.

 

پلاسما بینی

 

مزایای پلاسما بینی

  • کوچک کردن و فرم دهی به بینی های گوشتی
  • لیفت بینی
  •  اگر فردی عمل جراحی بینی را انجام داده است و از نوع مدل بینی خود ناراضی است و بینی او گوشت اضافه آورده است می‌تواند از این روش برای بهبود و فرم بهتر بینی خود استفاده کند.
  • بدون نیاز به برش و بخیه
  • بدون نیاز به بی حسی تزریقی
  • هزینه پایین این عمل نسبت به سایر روش‌ها

عوارض پلکسر بینی

قرمزی و التهاب اولیه را می توان از عوارض پلاسما بینی برشمرد که برای کاهش التهاب پزشک به شما راهکارهایی را ارائه می دهد . 

Please rate this article
[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از