روش های عمل رینوپلاستی
تکنیک ها و روش های عمل رینوپلاستی
انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد؟
انتخاب بهترین جراح بینی چقدر از ریسک عمل می کاهد؟

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن موضوعی است که در این مطلب به آن می پردازیم .

صحبت در مورد انواع مدل های بینی کمی سخت می باشد چرا که بینی یکی از عضو های بسیار خاص بدن می باشد که می توان در مورد آن حرف های بسیاری را گفت .

انواع مدل های بینی

  • یکی از انواع مدل های بینی مدل سر بالا می باشد که در انگلستان بسیار مشهور می باشد و به تازگی در ایران نیز بسیاری از بانوان در هنگام عمل بینی خواستار مدل سربالا می باشند .
  • یکی دیگر از انواع مدل های بینی ، بینی عقابی می باشد که شما می توانید غضروف های بسیار سخت و شبیه به استخوان را بر روی این بینی مشاهده کنید .
  • از دیگر انواع مدل های بینی مدل نوبین می باشد که افراد دارای این نوع بینی معمولا پره های بینی شان بزرگتر از حد معمول می باشد و بیشتر این افراد را در بین سیاه پوستان آفریقایی مشاهده می کنید .
  • بینی های گوشتی بزرگ نیز یکی از انواع مدل های بینی می باشند که معمولا به این افراد توصیه عمل نمی شود چرا که ممکن است دچار مشکلاتی از قبیل انحراف تیغه بینی شوند .
  • بینی های مدل رومی نیز از دیگر مدل های بینی می باشد که مشابه آن را می توانید در مجسمه های رومی مشاهده کنید .

 

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

انواع مدل های بینی و خصوصیات آن

 

طبقه بندی انواع مدل های بینی در دنیا

بینی های گوشتی طیف بسیار گسترده ای از انواع بینی ها را در بر می گیرند ، این بینی ها که معروف به بینی های انیشتینی نیز می باشند حدود ۲۴ درصد از مردم دنیا را در بر می گیرند .

بینی های سر بالا در رتبه دوم قرار دارند ، این بینی ها که بیشتر در بین خانوم ها مشهور می باشد تقریبا دارای آماری معادل ۱۳ درصد از مردم جهان می باشد .

بینی های رومی و بینی های قوزدار نیز به طور مشترک در رتبه سوم قرار دارند و هر یک ۹ درصد از مردم دنیا را شامل می شوند . بینی های عقابی نیز چیزی حدود ۵ درصد از مردم دنیا را شامل می شوند .

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]