عمل زیبایی

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر یکی از جدیدترین متد های عمل جراحی پلاستیک بینی می باشد اما عمل لیزر بینی تغییرات محدودی را می تواند در بینی ایجاد کند .

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام تغییرات اساسی در بینی و رفع ایرادات و یا شکستگی بینی ، لیزر نمی تواند راه حل مناسبی باشد .

از دکتر حامد عباسی سوال می شود که آیا شما بینی را با لیزر عمل می کنید ؟

لیزر به عنوان ابزاری که قادر به برش و سوزاندن بافت های مختلف بدن است در برخی از عرصه های پزشکی کاربرد خاص خود را دارد ، به عنوان مثال در چشم پزشکی یا در جراحی های ترمیمی و زیبایی پوست ، جراحی حنجره و …
در عرصه جراحی زیبایی بینی عمده کار جراح روی تغییر شکل و بازآرایی ساختار غضروفی و استخوانی بینی متمرکز است ، این کار با تراش استخوانها و برش غضروف ها در بعضی قسمت ها و تقویت غضروف و بازسازی راه هوایی در قسمتهایی دیگر انجام می شود .
در زمینه کار روی غضروف و استخوان بدلیل ساختار بافتی ویژه آنها از یک طرف و خصوصیات فیزیکی نور لیزر های موجود از طرف دیگر ، لیزر مقبولیت و کارایی چندانی ندارد بنابراین در حال حاضر ، لیزر کاربرد قابل ملاحظه ای در جراحی زیبایی بینی ندارد و ذکر جراحی بینی با لیزر صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد .

جراحی بینی با لیزر

بینی عضوی است که اگر ایرادات آن برطرف گردد تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره می گذارد ، از این رو جراحی زیبایی بینی جزو جراحی زیبایی های پرطرفدار است .

ممکن است تبلیغات زیادی را دیده باشید که وعده زیبایی بینی گوشتی بدون جراحی و توسط لیزر را می  دهند و عده کثیری از افراد با شنیدن این تبلیغات وسوسه می شوند که بینی گوشتی خود را توسط لیزر و بدون خونریزی و بیهوشی عمل کنند .

برای توجیه کردن این افراد باید گفت که کاربرد لیزر در جراحی بینی تنها در موارد خاص فقط برای رفع مشکلات سطح پوست بینی مانند آکنه و کک و مک می باشد و قادر به ایجاد هیچگونه تغییری در غضروف بینی نمی باشد .

اگر به دنبال یک روش جراحی بینی با خطرات کمتر هستید رینوپلاستی را به شما پیشنهاد می کنیم .

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×