خروپف و جراحی بینی
خروپف و جراحی بینی
فعالیت جنسی و جراحی بینی
فعالیت جنسی و جراحی بینی
جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر یکی از جدیدترین متد های عمل جراحی پلاستیک بینی می باشد .

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام تغییرات اساسی در بینی و رفع ایرادات و یا شکستگی بینی ، لیزر نمی تواند راه حل مناسبی باشد .

از دکتر حامد عباسی سوال می شود که آیا شما بینی را با لیزر عمل میکنید ؟

لیزر به عنوان ابزاری که قادر به برش و سوزاندن بافت های مختلف بدن است در برخی از عرصه های پزشکی کاربرد خاص خود را دارد ، به عنوان مثال در چشم پزشکی یا در جراحی های ترمیمی و زیبایی پوست ، جراحی حنجره و …
در عرصه جراحی زیبایی بینی عمده کار جراح روی تغییر شکل و بازآرایی ساختار غضروفی و استخوانی بینی متمرکز است ، این کار با تراش استخوانها و برش غضروف ها در بعضی قسمت ها و تقویت غضروف و بازسازی راه هوایی در قسمتهایی دیگر انجام می شود . در زمینه کار روی غضروف و استخوان بدلیل ساختار بافتی ویژه آنها از یک طرف و خصوصیات فیزیکی نور لیزر های موجود از طرف دیگر ، لیزر مقبولیت و کارآیی چندانی ندارد بنابراین در حال حاضر ، لیزر کاربرد قابل ملاحظه ای در جراحی زیبایی بینی ندارد و ذکر جراحی بینی با لیزر صرفاً جنبه تبلیغاتی دارد .
جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

بینی عضوی است که اگر ایرادات آن برطرف گردد تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره می گذارد ، از این رو جراحی زیبایی بینی جزو جراحی زیبایی های پرطرفدار است .

ممکن است تبلیغات زیادی را دیده باشید که وعده زیبایی بینی گوشتی بدون جراحی و توسط لیزر را می  دهند و عده کثیری از افراد با شنیدن این تبلیغات وسوسه می شوند که بینی گوشتی خود را توسط لیزر و بدون خونریزی و بیهوشی عمل کنند .

برای توجیه کردن این افراد باید گفت که کاربرد لیزر در جراحی بینی تنها در موارد خاص فقط برای رفع مشکلات سطح پوست بینی مانند آکنه و کک و مک می باشد و قادر به ایجاد هیچگونه تغییری در غضروف بینی نمی باشد .

اگر به دنبال یک روش جراحی بینی با خطرات کمتر هستید رینوپلاستی را به شما پیشنهاد می کنیم .

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از