اهمیت زدن چسب بینی
عمل بینی بدون جراحی بینی

ابزارهای کوچک کننده بینی

ابزارهای کوچک کننده بینی

آیا استفاده از دستگاه ها یا ابزارهای کوچک کننده بینی توصیه میشود و صحت کارکرد این دستگاه ها مورد تایید است؟

امروزه در بازارهای داخلی تبلیغات زیادی در مورد انواع ابزارهای کوچک کننده بینی میشود، که عمدتاً بسیار وسوسه برانگیز هستند.

انواع بسیاری از قبیل دستگاه کوچک کننده الکتریکی، چسب کوچک کننده، گیره بینی، کرم کوچک کننده و غیره در ایران به فروش میرسند.

چند نکته در این زمینه وجود دارد که قابل بررسی هستند:

اولا: در هیچ مرجع علمی قابل استنادی استفاده از چنین دستگاه هایی پیشنهاد نشده است و هیچ منبع یا حتی مقاله معتبری در زمینه استفاده از این قبیل دستگاه ها وجود ندارد.

دوما: تبلیغ این دستگاه ها اکثراً در شبکه های ماهواره ای انجام میشود ، که بدلیل عدم نظارت قانونی بر محتوای تبلیغ آنها ، مطالب خلاف واقع بسیاری را با هدف سودآوری و بدون در نظر گرفتن اصول اخلاقی عنوان میکنند 

اگر چه در بسیاری مواقع حرف هایی از تضمین کارکرد کالای مورد نظر عنوان میشود ، ولی در عالم واقع کسی پاسخگوی مصرف کننده این کالاهای تقلبی نیست.

 

ابزارهای کوچک کننده بینی

ابزارهای کوچک کننده بینی

 

سوما: به اقرار تمام کسانی که جراحی زیبایی انجام میدهند ، جراحی زیبایی بینی پیچیده ترین جراحی زیبایی بدن انسان است و حتی ماهرترین جراحان زیبایی بینی در دنیا نیز نمی توانند ادعا کنند که همه انواع بینی ها را میتوانند با موفقیت بالایی عمل کنند ، چه رسد به اینکه کسی بخواهد با استفاده از یک وسیله پیش پا افتاده یکی از بغرنج ترین مسایل جراحی زیبایی بینی را حل کند!

در نهایت اینکه: اگر جراحان بینی نتیجه خوبی برای جراحی بینی شما پیش بینی نمیکنند، لطفاً عمل نکنید، هیچ معجزه ای در کار نیست.

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]