لوگو سایت دکتر حامد عباسی

عمل بینی بدون جراحی بینی

عمل بینی بدون جراحی بینی

عمل بینی بدون جراحی آیا امکان پذیر است؟

بله روش هایی وجود دارد تا شما بتوانید عمل زیبایی بینی را بدون جراحی انجام دهید.

در بعضی از افراد، عیب ها با تزریق مقداری ماده پرکننده کمتر دیده می شود. مثلا گاهی با پر کردن قسمت ریشه بینی، می توان مقدار قوز بینی را کاهش داد، که قوز بینی صاف شود.

در بعضی افرادی که ارتفاع نوک بینی کم باشد با مواد پرکننده می توان ارتفاع نوک بینی را زیادتر و نوک بینی را تیزتر یا پهن تر کرد.

عمل بینی بدون جراحی بینی
عمل بینی بدون جراحی بینی

این روش به اصطلاح رینوپلاستی بدون جراحی نامیده می شود .

این عمل فقط در مواردی خاص و بیشتر در افرادی که نمی توانند به دلایل مختلف، از قبیل بیماریهایی که انجام جراحی را ممنوع می کنند، یا کسانی که خواستار تغییرات موقت در بینی هستند توصیه می شود.

این روش اگر چه در مواردی کمک کننده است، اما به صورت دائم و ماندگار نیست و بسته به مواد پرکننده (ژل ، چربی)، در هر دوره نه ماه تا یکساله نیاز به تمدید و تزریق مجدد دارند.

مواد پرکننده یا فیلرها می توانند از انواع ژل های قابل تزریق و یا چربی استخراج شده از بدن بیمار باشند، که نحوه تزریق و مقدار تزریق متفاوت می باشد.

انواع روش های رینوپلاستی بدون جراحی

  • در مقاله ای جدا به طور کامل در مورد تزریق ژل به بینی و دلایل انجام اینکار و چگونگی آن را توضیح داده ایم . 
  • البته یکسری از مشکلان فقط با تزریق ژل حل نمی شوند ، مثل حذف چروک بینی و بالا بردن نوک بینی ، اینجاست که تزریق بوتاکس به بینی توسط پزشک پیشنهاد می شود . 
  • پلکسر بینی روش نوینی است برای اعمال تغییرات بر روی بینی که امکان مطالعه در مورد این روش برای شما در سایت دکتر عباسی فراهم شده است . 

مهمترین ویژگی زیبایی بینی بدون عمل موقتی بودنشان است . البته این روش همانطور که گفتیم نمی تواند هر مشکلی را حل کند و فقط در موارد خاص کاربرد دارد . 

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، از جراحان شناخته شده در عرصه جراحی پلاستیک بینی و صورت، فعالیت تخصصی دکتر عباسی از سال ۱۳۸۷ شروع شده است. اشتیاق ایشان به علم پزشکی و هنر و قرار گرفتن در کنار اساتید بزرگ و نام آشنا تلاش بی وقفه ایشان، مطالعات و جراحی های متعدد، حضور در سمینارها و کنگره های جراحی زیبایی در سراسر دنیا سبب شد در زمره جراحان صاحب نظر در این رشته قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...