مقالات

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی در ایران با توجه به کیفیت جراحی ،بسیار مناسب می باشد .

اگر عمل بینی توسط جراح با تجربه و کارآزموده انجام شود ارزش پرداخت (هزینه جراحی بینی) را دارد چون از عمل ها و مشکلاتی که ممکن هست در آینده پیش بیایید جلوگیری می کند.

قیمت عمل بینی قابل مقایسه با اکثر جراحان کشورهای دیگر نیست و به واقع ما در بسیاری از قسمت ها نتایج بهتری از لحاظ زیبایی و کارکردی بینی داریم.

یک مزیت دیگر کار ما هزینه پایین جراحی بینی در ایران، در مقایسه با سایر کشورها است.

در یک کلام، اگر بخواهید نتایجی مشابه آنچه در گالری تصاویر کسانی که توسط ما عمل شده اند را بدست بیاورید با کیفیت پایین تر در خارج از کشور با هزینه چندین برابری روبرو خواهید شد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینیدر جدول زیر قیمت جراحی بینی که توسط دکتر عباسی انجام می شود را می توانید با جراحان سایر کشورها مقایسه کنید:

کشور
متوسط هزینه رینوپلاستی (میلیون تومان)
ایران (دکتر حامد عباسی)
تماس بگیرید
هند

ترکیه

مکزیک

اسپانیا

بلژیک

یونان

ایالات متحده آمریکا

انگلستان

فرانسه

امارات متحده عربی

سوئیس

با مقایسه کیفیت جراحی و نیز قیمت ها، هموطنان عزیز من که در خارج از کشور زندگی می کنند، متوجه می شوند که چرا توصیه می کنیم در صورتی که  تصمیم به جراحی بینی دارید، آن را در ایران انجام دهید.

توجه: 

۱_ قیمت های اعلام شده ، متوسط هزینه عمل بینی است و بسته به مورد ممکن است هزینه های عمل در کشورهای ذکر شده کمتر یا بیشتر از نرخ اعلام شده باشد.
۲_ هزینه ها با توجه به نرخ دلار در زمستان ۹۷ محاسبه شده است.
۳_ با تغییر نرخ دلار، هزینه عمل جراحی بینی توسط دکتر عباسی تغییر نمی کند و تغییرات نرخ عمل جراحی در چارچوب تغییرات سالیانه اعلام شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود.

حتما بخوانید
مزایای رینوپلاستی
برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×