مقالات

بهترین جراح بینی | خصوصیات بارز جراح متخصص بینی

امروزه جراحی بینی جزو پرطرفدارترین عمل های زیبایی در بین جوانان می باشد. تاثیر بینی بر ظاهر صورت بسیار تاثیر گذار است و هر چه شکل و اندازه آن متناسب تر با اعضا دیگر صورت باشد، ظاهری بهتر به صورت خواهد داد و دل نشین تر خواهد بود. بر همین اساس یکی از دغدغه مهم افراد پیدا کردن بهترین جراح بینی خواهد بود تا بتوانند عمل بینی خود را با خیال آسوده به او بسپارند و نتیجه مطلوبی را کسب نمایند.

اگر عمل شما توسط جراحی مجرب و کارکشته صورت گیرد و شما نیز به‌درستی به توصیه‌ها و مراقبت‌های بعد از عمل خود عمل نمایید، این تغییر تغییری مثبت خواهد شد و زیبایی و جذابیت چهره شما را دوچندان خواهد کرد. اما اگر بنا به صرف هزینه‌های کمتر و یا توصیه یک دوست و آشنا و  بدون هیچ تحقیق و جستجویی نزد جراحی تازه کار و نابلد مراجعه نمودید و  به توصیه‌های بعد از عمل نیز اهمیت کافی ندادید، آن زمان است که دیگر پشیمانی سودی برایتان نداشته و نمی‌توانید کسی را بابت مشکلات، ناهنجاری ها و نواقص پیش آمده برای بینی و چهره‌ی خود مقصر بدانید.

بهترین جراح بینی

انتخاب بهترین جراح بینی

برای اینکه بتوانید انتخاب مدل بینی خود را بر عهده‌ی جراح خود بگذارید، میبایست نسبت به آن جراح حس اعتماد و اطمینان بالایی داشته باشید. این حس اطمینان تا زمانی که شما نسبت به جستجو جهت یافتن یک جراح ماهر، باتجربه و حاذق اقدام نکنید بدست نمی‌آید. جراحی که دانش بالایی در زمینه جراحی بینی داشته و عمل‌های موفق فراوانی را انجام داده است. ایده آل‌های صورت، ملاک‌ها و استانداردهای زیبایی را به‌خوبی می‌شناسد و از قدرت تجسم بالایی برخوردار است. یافتن چنین جراحی حس اطمینان را در شما تقویت کرده و آن زمان است که می‌دانید که می‌توانید مطمئن باشید که پزشکتان بهترین مدل بینی را برای شما انتخاب خواهد کرد.

ترمیم بینی

از طرفی دیگر لازم است انتخاب بهترین جراح بینی را از همان ابتدا درست تعیین نمایید. خیلی از افراد هستند که در همان ابتدا به یک متخصص جراح بینی آماتور و بدون تجربه مراجه می نمایند و عمل بینی خود را به دست او می سپارند اما بعد از عمل، از فرم بینی خود راضی نیستند و همخوانی خوبی با اجزا صورتشان ندارد برای همین سرخورده می شوند و تصمیم می گیرند به ترمیم بینی خود به دکتر دیگر مراجعه نمایند. باید این نکته را خاطر نشان کرد که می توان خیلی از بینی های بد عمل شده را دوباره تحت جراحی قرار داد و فرم آن را به خوبی مطابق با درخواست فرد تغییر داد اما گاهی نیز پیش می آید که به دلیل کوچک شدن بینی تحت عمل قبلی و محدودیت های بو وجود آمده، نتوان تغییرات لازم را برای عمل مجدد بینی حائز نمود.

حتما بخوانید
تفاوت جراحی زیبایی با جراحی پلاستیک چیست

همچنین جراحی دوباره بینی سبب پرداخت هزینه دوباره برای فرد خواهد شد که این امر به دلیل هزینه نسبتا بالای جراحی بینی باعث مشکلاتی برای پرداخت وجه خواهد شد.  برای همین توصیه بر این است که از همان ابتدا در انتخاب بهترین جراح بینی دقت لازم را انجام داد تا بدون هیچ شک و استرسی بینی خود را به بهترین شکل عمل نمایید.

اعتماد به جراح بینی با تجربه

زمانی که بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید می توانید به او اعتماد کنید و از اینکه بخواهید خودتان در در مساله ای به این مهمی که تجربه کافی را ندارید، خودداری نمایید. اگر در انتخاب بهترین جراح بینی درست عمل نمایید می توانید مدل جراحی بینی خود را به انتخاب او بگذارید زیرا جراح با تجربه و متخصص با تجربه خوبی که دارد و عمل انواع مدل های بینی را بر روی صورت های مختلف انجام داده است می تواند بهترین انتخاب و تصمیم را برای فرم دهی بینی داشته باشد. دکتر متخصص ایده آل‌ ها و استاندارد ها زیبایی شناسی را می‌شناسد و بینی‌های مشابه با بینی شما را به مراتب عمل کرده و بهترین کمک را در انتخاب مناسب‌ ترین مدل بینی به شما می‌تواند بکند.

بیشترین نقایصی که اکثر افراد برای جراحی بینی خود مراجعه می کنند عبارت است از رفع ایرادات ظاهری بینی مانند رفع کجی بینی، قوز بینی، بزرگی پره‌های بینی، بزرگی نوک بینی، افتادگی نوک بینی. هر یک از ایراداتی که به آن اشاره شد عمل متفاوتی دارد و نیاز است که جراح بینی به جراحی همه آنها تسلط و تجربه کافی را داشته باشد و انتخاب بهترین جراح بینی ضروری است.

حتما بخوانید
نحوه درمان ورم بعد از عمل جراحی بینی

کدام نوع مدل بینی برای شما مناسب تر است

اینکه کدام یک از انواع مدل‌های بینی (طبیعی، نیمه فانتزی و یا فانتزی) برای شما و چهره‌تان مناسب‌تر است و زیبایی بیشتری به آن می‌دهد، موضوعی است که کاملاً به نوع بینی شما، ضخامت پوست آن و همچنین آناتومی چهره‌ی شما بستگی دارد. هنگام مراجعه نزد جراح در روز مشاوره، جراح با توجه به ضخامت پوست بینی‌تان و معاینه غضروف‌ها و استخوان آن، نوع بینی شما از لحاظ گوشتی و یا استخوانی بودن تشخیص می‌دهد. سپس با توجه به نوع بینی شما، ویژگی‌های ساختاری آن و سایز دیگر اجزای صورتتان مانند چشم‌ها و گونه‌هایتان و با درنظر گرفتن تناسب و هماهنگی‌ای که اجزای چهره‌تان با یکدیگر دارند، تصمیم گرفته و به شما اعلام می‌کند که کدام مدل برای شما مناسب‌تر بوده و همخوانی بیشتری با آناتومی چهره‌تان دارد.

بهترین جراح بینی

عمل بینی طبیعی

مدل بینی طبیعی از محبوبترین و پردرخواست ترین مدل های بینی هم در بین خانم ها و هم در بین آقایان است. این نوع عمل باعث می شود تغییرات زیادی بر روی بینی شما اتفاق نیفتد و جراح بیشتر برای رفع نقایص و ایراد های ظاهری بینی اقدام می نماید.

جراحی بینی طبیعی علاوه بر ظاهری طبیعی که دارد دارای خصوصیات خوب  دیگری است. بینی‌های طبیعی عملکرد تنفسی بهتری از سایر مدل‌ها داشته و بعد از عمل شما با مشکلات تنفسی بسیار کمتری مواجه خواهید شد. یک مدل طبیعی مانع از آن می‌شود که بعد از عمل سایر افراد متوجه عملی بودن بینی شما شوند. تاکید بیشتر افراد نیز بر این است که دیگران متوجه عملی بودن بینی شان نشوند.

حتما بخوانید
مزایای رینوپلاستی

می توان گفت هر چه قدر جراح بهتر بتواند بینی فرد را طبیعی تر عمل نماید، در کار خود حرفه ای تر است. پس حتما برای انتخاب بهترین جراح بینی این نکته را در نظر داشته باشید و از دکتری که به او مراجعه می نمایید بخواهید نمونه جراحی های عمل طبیعی بینی را به شما نشان دهد.

خصوصیات بارز بهترین جراح بینی

 • یکجراح خوب باید توانایی زیادی در جراحی بینی داشته باشد.
 • جراح بینیباید دانش ریاضی داشته باشد.
 • از علم زیبایی شناختی برخوردار باشد.
 • قابلیت تجسم داشته باشد، تا بتواند بینی را بعد از عمل تجسم کند.
 • بهترین جراح بینیباید صبور باشد و تمامی اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
 • یک جلسه مشاوره با بیمار داشته باشد و به تمامی سوالات بیمار پاسخ دهد.
 • اعتماد بیمار را بتواند جلب کند، چرا که اعتماد به جراح رابطه مستقیم با رضایت از عمل بینی دارد.
 • یک جراح بینی خوبباید سلامت بیمار را در اولویت خود قرار دهد.
 • جلسات مراجعه بعد از عمل بینیرا برای بیمار مشخص کند.
 • درباره داروهایی که بیمار استفاده می کند و همچنین سابقه بیماری او اطلاعاتی را به دست آورد.
 • درباره حساسیت های غذایی و دارویی بیمار سوالاتی را بپرسد.
 • آزمایشات مورد نیاز برای جراحی بینیرا برای بیمار تجویز کند.

دقت در انتخاب بهترین جراح بینی فراموش نشود

انتخاب یک جراح بینی برای انجام عمل جراحی بینی یکی از مهم ترین انتخاب های متقاضیان جراحی رینوپلاستی می باشد.

در انتخاب جراح بینی دقت زیادی داشته باشید در صورتی که پس از جراحی بینی از نتیجه آن راضی نباشید، باید برای جراحی ترمیمی بینی مراجعه کنید.

همچنین به دلیل اینکه فرم بینی پس از رینوپلاستی برای متقاضیان اهمیت بالایی دارد و خواستار حفظ عملکرد صحیحی بینی نیز هستند باید جراح بینی خوبی را انتخاب کنند.

زیرا مهارت جراح بینی مهم ترین عامل برای زیبایی فرم بینی و حفظ عملکرد بینی است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین جراح بینی اینجا را کلیک نمایید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
×