راز زیبایی بینی | چگونه با عمل جراحی، یک بینی خوش فرم و طبیعی داشته باشیم

راز زیبایی بینی خوش فرم و طبیعی با جراحی بینی

راز زیبایی بینی یک راه تاثیر گذار برای تغییر ظاهر صورت و بینی است. زمانی که این جراحی بوسیله یک جراح بینی با تجربه انجام گیرد، حتما می توان به نتایج مطلوب دست یافت. افراد مشتاق جراحی بینی لازم است با در نظر گرفتن موارد زیر برای انجام یک جراحی بینی طبیعی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

کلینیک جراحی بینی دکتر حامد عباسی ( متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن ) بهترین جراح بینی در یکی از بهترین نقاط تهران وقع است و با توجه به پیشینه فعالیت ایشان و شناختی که مردم ایران نسبت به او پیدا کرده اند، مراجعین زیادی از داخل و خارج کشور جهت دریافت خدمات زیبایی و درمانی در حیطه تخصصی ایشان به او مراجعه می کنند.

راز زیبایی بینی

هم اکنون دکتر حامد عباسی یکی از شناخته شده ترین پزشکان در عرصه عمل بینی و جراحی ترمیمی بینی است.

جهت ارتباط با مطب دکتر حامد عباسی از طریق تماس با ما اقدام نمایید.

ما در این مقاله از سایت شما را با راز زیبایی بینی آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با در نظر گرفتن این نکات بهترین جراحی بینی را داشته باشید.

جلسه ی مشاوره اولین قدم در راز زیبایی بینی است

وقتی یک متقاضی جراحی بینی توسط یک جراح بینی متخصص ویزیت می شود و با او مشورت می کند می تواند شانس این را داشته باشد که درباره ی انتظاراتش از جراحی بینی صحبت کند. جراح، بینی بیمار را بررسی می کند و سوالات جزئی درباره ی سابقه ی سلامتی و دلیل تمایل او به جراحی بینی را می پرسد. در بیشتر موارد، بیماران می توانند نمونه های قبلی جراحی آن دکتر را ببینند. بعد از اینکه قسمت پرسش و پاسخ بین بیمار و جراح به اتمام رسید، جراح روش پیشنهادی را برای دستیابی بیمار به اهدافش بیان می کند.

آگاهی نسبت به جراحی و دستورالعمل های بعد از آن دومین قدم در راز زیبایی بینی است

بیشتر جراحی های زیبایی صورت با بیهوشی عمومی انجام می شود. قبل از اینکه بیماران برای جراحی به بیمارستان یا کلینیک بیایند به آنها دستورالعمل هایی داده می شوند که باید پیروی کنند. پس از جراحی، بینی بیمار با گاز پانسمان برای چند روز بسته می شود و او در این چند روز، کبودی و تورم اطراف بینی و چشم خود را مشاهده می کند. ممکن است چند ماه طول بکشد تا ورم بینی به طور کامل از بین برود و برای اینکه نتیجه ی نهایی بینی مشخص شود ممکن است این زمان به یکسال هم برسد (برای بینی های گوشتی ممکن است بیش از یکسال زمان لازم باشد).

بیماران باید در چند روز اول پس از جراحی به اندازه ی کافی استراحت داشته باشند و از انجام فعالیت های شدید خود داری کنند. و در نهایت برای مشاهده ی نتایج طبیعی، توصیه می شود بیماران تمام دستورالعمل های پس از عمل جراحی بینی را پیروی کرده، در صورت نیاز با دکترشان ارتباط داشته باشند و علاوه بر مراقبت از بینی، یک شیوه ی زندگی سالم را در پیش بگیرند.

رسیدن به نتایج طبیعی در عمل بینی سومین قدم در راز زیبایی بینی است

راز زیبایی بینی باید نتایج طبیعی به ارمغان بیاورد. جراحان زیبایی خوب، نیازهای بیمار را درک می کنند و برای رسیدن به یک بینی طبیعی ، زیبا و رضایت بخش توصیه های تخصصی ارائه می دهند. اگر بیماران درک کنند که هدف جراحی بینی، فقط زیبا ساختن یک عضو نیست بلکه ایجاد هارمونی با سایر اجزای صورت است، بهترین خدمات به آنها ارائه می شود. جراحان همیشه بهترین پیشنهادات را با توجه به نیاز های بیماران به آنها ارائه می دهند.

هنگامی که بیماران برای جراحی بینی تصمیم خودشان را می گیرند، منافع این جراحی می تواند فراتر از اهداف زیبایی باشد. راز زیبایی بینی می تواند علاوه بر بهبود و اصلاح ظاهر صورت و بینی بیمار، عملکرد بینی را نیز بهبود داد و به جذابیت طبیعی او که همیشه به دنبال آن بوده اضافه کند.

راز زیبایی بینی

راز های داشتن یک بینی خوش فرم و طبیعی با جراحی بینی

راز زیبایی بینی یک راه تاثیر گذار برای تغییر ظاهر صورت و بینی است. هنگامی که این جراحی توسط یک جراح بینی با تجربه انجام شود، می توان به نتایج مطلوب دست یافت. متقاضیان مشتاق جراحی بینی می توانند با در نظر گرفتن موارد زیر برای انجام یک جراحی بینی طبیعی اطلاعات بیشتری بدست بیاورند.

جراحی بینی طبیعی یعنی چه؟

یکی از نکاتی که سبب بروز تفاوت ظاهری میان بینی های طبیعی و فانتزی می شود ، میزان فاصله میانی بین لب بالا و نوک بینی است ؛ در راز زیبایی بینی طبیعی ، جراح بینی تلاش می کند تا این فاصله بین ۹۰ الی ۹۵ درجه باشد ؛ این میزان فاصله ، از سربالا شدن نوک بینی جلوگیری می کند ؛ علاوه بر این موضوع ، در بینی های طبیعی ، دیگر خبری از قوس پشت بینی نیز نمی باشد .

لازم به ذکر است در بینی های طبیعی ، اندازه بینی متناسب با اندازه صورت و اعضا آن کاهش می یابد و بیش از حد کوچک نخواهد شد ، بدین ترتیب سبب تعادل و هماهنگی بین اعضا صورت ، می شود .

همه ی عمل های بینی خوب ، یک ویژگی مشترک دارند : ظاهر طبیعی

جذاب ترین راز زیبایی بینی ، آن هایی هستند که با سایر اجزای صورت تناسب و همخوانی داشته باشند. برای بیشتر بیماران کلید رسیدن به یک هارمونی بین بینی و سایر اجزای صورت ، این است که ویژگی های منحصر به فرد خود بیمار را به حساب بیاوریم.

به جای اینکه بیماران یک بینی سر بالا و کوچک را که از عکس یک هنرپیشه دیده اند ، درخواست کنند ؛ بهتر است قبل از تصمیم گیری برای شکل بینی خود به عکس های قدیمی خودشان یا عکس های افراد معمولی نگاه کنند.

افراد مشهور اینستاگرام و فیسبوک استانداردهای غیر واقعی را برای ظاهر یک فرد ایجاد کرده اند. موفق ترین درخواست ها آن هایی هستند که از افراد واقعی با انتظارات واقعی نشئت گرفته اند.

راز زیبایی بینی

یکی از مراحل ایجاد یک بینی طبیعی این است که قبول کنیم کدام قسمت های بینی در حال حاضر خوب است.

در راز زیبایی بینی اگر قسمت هایی از بینی در حال حاضر خوب است ، بهتر است خرابش نکنیم و بگذاریم جزئی از ویژگی های منحصر به فرد ما باقی بماند. اگر شما در حال حاضر از قسمت هایی از بینی خود راضی هستید ، این را به خاطر داشته باشید که جراحی بینی می تواند کل بینی را تغییر ندهد و فقط بر روی قسمت هایی که نیاز به اصلاح دارد ؛ مانند سوراخ های بینی یا پل بینی کار کند.

یکی دیگر از عوامل راز زیبایی بینی که باعث می شود بینی فرد طبیعی به نظر برسد ، در نظر گرفتن ویژگی های نژادی او است. برای افرادی که از ویژگی های ارثی خود راضی هستند و به آن افتخار می کنند، جراحی بینی باید به نحوی انجام شود که ظاهر ویژگی های منحصر به فرد آن ها باقی مانده و با سایر خصوصیات نژادی آن ها مطابقت داشته باشد.

برای دستیابی به یک بینی طبیعی در راز زیبایی بینی باید مشخصات صورت هر فرد را در نظر گرفت که این مشخصات عبارت اند از:

طول و عرض صورت

زوایای کلی یا نوع گردی صورت

برجستگی چانه

سایز گونه ها و چشم ها

شخصیت کلی افراد

در نظر گرفتن این موارد در راز زیبایی بینی بسیار مهم است ؛ زیرا یک بینی گرد کوچک برای یک صورت بزرگ زاویه دار مناسب نیست. زیرا روند طبیعی رشد انسان یک صورت زاویه دار بزرگ با یک بینی کوچک و گرد تولید نمی کند.

ویژگی های ذاتی و  طبیعی که در بینی وجود دارند ، از این قبیل است :

  • خطوط محیط بینی صاف و هموار است به طوری که هیچ قاعده بی نظمی در آن وجود ندارد
  • بینی به طور طبیعی و پیوسته از بین چشم ها تا نوک بینی جریان می یابد
  • پل بینی با شکل و ظاهر نوک بینی تناسب پیدا می کند

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی ( جراحی بینی طبیعی یعنی چه؟ )

دکتر حامد عباسی ، بهترین دکتر عمل بینی طبیعی در تهران ، می باشند که تجربه و مهارت بسیاری در زمینه جراحی بینی طبیعی دارند، جهت آشنایی بیشتر با ایشان و مشاهده نمونه کارهایشان ، می توانید به قسمت تصاویر جراحی بینی مراجعه نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *