کندن موی بینی
کندن موی بینی
سیاه شدن پوست بینی بعد از عمل
سیاه شدن پوست بینی بعد از عمل
تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب با هدف ایجاد تغییرات و زیبا کردن لب ها در کلینیک های معتبر و توسط پزشک انجام می گیرد . 

داشتن لب هایی با اندازه مناسب و حالت زیبا که هماهنگ با سایر اجزای صورت باشد در زیبایی چهره بسیار تاثیرگذار است ، از این رو افرادی که از این زیبایی بی بهره اند به دنبال راهی مناسب هستند تا لب های خود را زیبا کنند . 

از طرف دیگر عوامل مختلفی هستند که بر زیبایی لب ها تاثیرگذار است . یعنی ممکن است شما لب های خوش فرم و زیبایی داشته باشید اما گذشت زمان و بالا رفتن سن تاثیر منفی بر لب های شما گذاشته باشد . 

برای داشتن لبهای خوش فرم و زیبا چه کار باید کرد ؟

ابتدا باید با فیلرها و پرکننده ها آشنا باشید که ما در مقاله ای جدا به آن پرداخته ایم . ژل یک نوع فیلر محسوب می شود که بر حسب صلاحدید پزشک شما برای تزریق به لبهایتان انتخاب می شود . 

ژل ها انواع مختلفی دارند و برای تزریق به نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرند برای مثال تزریق ژل به گونه .

مهمترین وجه تمایز بین ژل ها ، میزان دوام و ماندگاری شان است که با توجه به خواسته مراجعه کننده انتخاب می شود . اما از آنجایی که تزریق ژل لب روشی موقتی است این ماندگاری بین ۳ ماه تا دو سال متغیر است . 

بهترین ژل‌ها برای ناحیه لب ، ژل‌هایی هستند که حداکثر سازگاری بیولوژیک را با بدن داشته، واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک نکنند و سرطان‌ زا نباشند .

وقتی که کمی در مورد ژل ها اطلاعات کسب کردید حال زمان آن رسیده که که به یک مرکز معتبر یا پزشکی که با تجربه باشد مراجعه کنید . 

علت تاکید ما بر این مسئله به دلیل وجود مراکز غیر استاندارد ، افراد غیر متخصص و استفاده از ژل های نامرغوب است . بسیاری افراد بدون داشتن تخصص کافی اقدام به تزریق ژل به لب می کنند که نتیجه دلخواه بیمار را به دنبال ندارد .

تزریق ژل به لب

تزریق ژل به لب

تزریق ژل به دور لب یا داخل لب ؟

لب ها باید هماهنگ با صورت باشد و یک متخصص خوب و باتجربه می تواند با اصلاح و اعمال تغییرات ، بهترین فرم و اندازه را به لب ها بدهد ، حال این نظر متخصص است که تزریق به دور لب ها انجام گیرد یا داخل بافت لب ( البته خواسته بیمار نیز مدنظر قرار می گیرد) .

عوارض تزریق ژل به لب

  • داشتن حساسیت به ژل : ژل‌هایی که از جنس هیالورونیک اسید هستند انتخاب مناسبتری برای تزریق به لب ها هستند .
  • درد : کرم بی حس کننده قبل از تزریق به لب ها زده می شود . لیدوکائین (ماده ای ضد درد) به همراه ژل در سرنگ مخلوط می شود تا درد تزریق به حداقل برسد . 
  • احتمال ورم و کبودی بعد از تزریق : به توصیه های پزشکتان برای به حداقل رسیدن کبودی و ورم عمل کنید . 
  • عدم قرینگی : اگر پزشک شما ماهر باشد به کمک تجربه و تکنیک تزریق ، این احتمال به حداقل می رسد . 

 

Please rate this article
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از