آلرژی فصلی
آلرژی فصلی
لیفت چشم
لیفت چشم

رفع چین و چروک صورت با پلکسر

رفع چین و چروک صورت با پلکسر

رفع چین و چروک صورت با پلکسر

رفع چین و چروک صورت با پلکسر دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر روش هاست که در این مقاله به این مزایا خواهیم پرداخت .

چین و چروک پوست برای همه افراد چه زن چه مرد ، ناخوشایند است و انچام پلاسما برای رفع افتادگی و پیری پوست صورت می تواند چاره کار این افراد باشد .

در سالهای اخیر با معرفی روش درمانی پلاسما و اختراع دستگاه پلکسر پلاس توسط کمپانی GMV  ایتالیا اصطلاح جراحی نرم به عرصه علم پزشکی ارائه شد .  دانش و روش استفاده این دستگاه  توسط پروفسور Fipi و همکاران متخصص ایشان بوده و حاصل سالها تحقیق و مطالعه بالینی در ایتالیا و سایر کشورها می باشد .

پلاسما در واقع از حرارت دادن شدید گاز بوجود می آید به طوری که الکترون ها آزاد می شوند و یونها باقی می مانند. پلاسما خواص زیادی دارد که متفاوت با گاز است . پلاسما برخلاف گاز رسانای خوبی است . دمای پلاسما بسیار بالاست ولی همزمان فشار پایینی دارد بنابراین با تماس با ماده دیگر به سرعت سرد می شود و حرارت زیادی منتقل نمی کند.

بعلت تفاوت الکترومغناطیسی موجود بین نوک وسیله و بدن انسان ، این تخلیه یونی موجب تخریب بافتی و تصعید ( مستقیما از جامد به گاز تبدیل می شود ) اجزای پوست سطحی می شود .

مکانیسم رفع چین و چروک صورت با پلکسر

در این روش از تیغ و برش استفاده نمی شود و در واقع پوست یا چربی صورت برداشته نمی شود بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید می شود و این مساله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست می شود .

اگر مشتاق انجام این عمل شده اید باید این نکته مهم را به شما گوشزد کنیم که پلکسر در مورد چین وچروک هایی که ناشی از پوست اضافه بوده موثر می باشد .

 

رفع چین و چروک صورت با پلکسر

رفع چین و چروک صورت با پلکسر

 

 

مزایای رفع چین و چروک صورت با پلکسر

  • در این روش خبری از برش و جراحی نیست پس نگران عوارض جراحی و بیهوشی نباشید .
  • نسبت به روش های جراحی ، پلاسما تراپی هزینه مناسب تری دارد . 
  • دوران نقاهت و عوارض جانبی در این روش نزدیک به صفر است .
  • به هنگام عمل با دستگاه پلکسر خبری از خونریزی، بخیه و اسکار نیست .
لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]