لوگو سایت دکتر حامد عباسی
بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد ،چه افرادی نیاز به جراحی بینی دارند؟

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد چه مشکلات زیبایی و چه مشکلات درمانی در این مقاله بررسی می شود . جراحی بینی روشی برای تغییر شکل ساختار بیرونی و درونی بینی و حالت زیبا و تازه بخشیدن به صورت است ،جراح بینی می‌تواند به دلایل مختلفی انجام شود اما امروزه اکثر جراحی ها از حالت درمانی خارج و به سمت جراحی های زیبایی پیش رفته است . 

عمل بینی باید توسط بهترین جراح بینی صورت گیرد چرا که اگر کوچکترین اشتباهی در نحوه جراحی بینی شما وجود داشته باشد در هر لحظه برای شما خطر آفرین و آزار دهنده خواهد بود .

چه افرادی نیاز به جراحی بینی دارند؟

جراحی بینی ممکن است به دلایلی مختلفی مانند انحراف تیغه بینی ، برداشتن قوز بینی ، پلیپ بینی و دیگر موارد صورت گیرد ، در ابتدا یک تصویر کلی از انجام یک عمل بینی برای شما توصیف می‌کنیم .

در طی جراحی ، یک برش از داخل بینی زده می‌شود تا جراح دسترسی کاملی به استخوان و غضروف ها داشته باشد و بعد از رفع مشکل بینی بافت و پوست بینی بر روی بینی قرار می گیرد و در آخرین مرحله یک آتل تا زمان بهبود کامل جهت حفاظت از بینی بر روی آن گذاشته می‌شود .

ممکن است در طول جراحی بیمار نیاز به پیوند غضروف و استخوان نیز داشته باشد . لازم به ذکر است که نوع بیهوشی در جراحی بینی با توجه به میزان پیچیدگی عمل و تشخیص پزشک به دو روش موضعی و عمومی صورت گیرد . شما می‌توانید بهترین جراح بینی را از میان متخصصان و جراحان پلاستیک و پزشکان گوش و حلق بینی انتخاب کنید .

استاندارد یک بینی خوب

یک بینی استاندار باید زاویه مناسبی با صورت داشته باشد ، این زاویه برای مردان برابر ۳۶ درجه و برای خانم ها ۳۵ درجه است . توجه داشته باشید که هرچه قدر ارتفاع و زاویه بینی افزایش یابد احتمال بد شکلی صورت و بینی بیشتر خواهد شد . اگر با انواع مدل های بینی و خصوصیات آن آشنایی داشته باشید بهتر می توانید در مورد بینی خود شناخت پیدا کنید .

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد
بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

برای داشتن یک تنفس خوب و مناسب باید تیغه ها و شاخک های داخل بینی مانع مسیر تنفسی نشوند بنابراین در جراحی بینی در واقع پلیپ داخل بینی یا شاخک‌های بینی اصلاح یا برداشته می‌شوند .

در ماه های اول بعد از عمل بینی به دلیل تورم مخاط داخل بینی و …  عمل تنفس کردن به مراتب سخت تر از قبل خواهد شد بنابراین در این دوره نگرانی هایی در مورد اشتباه بودن جراحی بینی خود را کنار بگذارید .

شما می‌توانید در هنگام برنامه ریزی جهت انجام عمل بینی برای رفع مشکلات بینی ، برای انجام عمل‌هایی مختص زیبایی بینی با پزشک خود نیز مشورت کنید تا اگر در سلامت بعد از عمل شما تاثیری نداشت ، صورت گیرد .

بعضی از مشکلات بینی که نیاز به عمل دارد

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *