تامپون بینی چیست ؟
تامپون بینی چیست ؟
مزایای رینوپلاستی
مزایای رینوپلاستی
سپتورینوپلاستی

سپتورینوپلاستی

سپتورینوپلاستی نام یک جراحی بینی است که همزمان دو عمل سپتوپلاستی و رینوپلاستی انجام می گیرد . 

رینوپلاستی یکی از روش های جراحی بینی می باشد ، برای عمل بینی بسیار روتین و با کمترین عارضه و خطر همراه است .

به عمل جراحی اصلاح انحراف تیغه بینی ، سپتوپلاستی گفته می شود .

مشکل انحراف تیغه بینی تا زمانی که عوارض جدی مانند گرفتگی بینی ،درد های گاه و بیگاه ،خرخر شبانه ، خونریزی های متعدد و مشکلات تنفسی به وجود نیاید فرد متوجه نخواهد شد .

اگر شما این علائم را دارید حتما به پزشک جراح بینی مراجعه کنید تا بررسی ها و آزمایشات لازم برای تشخیص مشکل بینی شما انجام شود . 

گاهی افراد برای انجام عمل زیبایی بینی به پزشک مراجعه می کنند که در نتیجه آزمایشات مشخص می شود دچار مشکل انحراف تیغه بینی می باشند . 

دکتر حامد عباسی در این شرایط و با بررسی پرونده سلامت و سابقه پزشکی بیمار ترجیح می دهد هر دو عمل زیبایی و اصلاح انحراف بینی در قالب یک عمل که با نام سپتورینوپلاستی شناخته شده است ، انجام شود . 

هزینه عمل سپتورینوپلاستی

یکی از سخت ترین کارها در سپتورینوپلاستی ، جراحی بینی کج و به عبارتی صاف و مستقیم کردن بینی کج و منحرف شده است .

چند فاکتور باعث میشوند این عمل چالش برانگیز تر شود . اولین فاکتور این است که غضروف و استخوان انحراف یافته تمایل به بازگشت به موقعیت پیش از عمل خواهند داشت .

فاکتور دیگر این است که به خصوص در موارد کجی مادرزادی بینی ، انحراف بینی ممکن است همراه با عدم تقارن بینی اتفاق بیفتد . بنابراین پیدا کردن خط میانی واقعی صورت برای تغییر موقعیت بینی و جراحی بینی کج دشوار است .

از طرف دیگر پزشک معالج شما باید فرم بینی دلخواه و مناسب با فرم صورت شما را بشناسد و بتواند با ظرافت و دقت لازم بینی دلخواه شما را تراش دهد . 

 

سپتورینوپلاستی

سپتورینوپلاستی

 

همه این دلایل نشانه اهمیت این جراحی است پس برای دانستن هزینه این جراحی می توانید از مشاوره های رایگان دکتر عباسی بهره مند شوید . 

لطفا به این مقاله رای دهید
[تعداد: 4    میانگین: 2.5/5]
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از