لوگو سایت دکتر حامد عباسی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی و خصوصیات بهترین جراح بینی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی عمل بینی به شما در انتخاب بهترین جراح بینی کمک می کند .

در انتخاب بهترین جراح بینی توجه به موارد کلی در این زمینه قابل اهمیت است . اخلاق ، تجربه کاری و همچنین میزان تحصیلات در زمان انتخاب بهترین جراح بینی باید مورد بررسی قرار گیرد.

انتخاب بهترین جراح بینی

امروزه افراد بسیاری را به عنوان مراجعه‌کننده برای انجام عمل بینی در مطب های متخصصین جراحی پلاستیک مشاهده می‌کنید . جالب است بدانید که اکثر آنها بدون تحقیق و بررسی سابقه پزشک مورد نظر تنها برای کوچک نمودن بینی خود به آنها مراجعه می‌کنند و برخی نیز تنها به چند مورد جراحی موفق پزشک توجه کرده و بدون آنکه فرم بینی و صورت خود را مورد توجه قرار دهند به عنوان متقاضی به اینگونه از مطب ها مراجعه می‌کنند .

انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی قبل از مراحل عمل زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه خواسته شما برای کوچک کردن و بهبود وضعیت آن چیست ، می‌بایست به متخصصی مراجعه کنید که از توانایی و تجربه کافی در این حیطه برخوردار بوده و تحصیلات مناسبی را در این زمینه کسب نموده باشد .

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی
ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

با توجه به اینکه از بینی گوشتی یا استخوانی برخوردارید می‌توانید سوابق کار و درجات علمی متخصص جراحان پلاستیک را مورد بررسی قرار داده و سپس به انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کنید . در امر جراحی زیبایی صورت و به خصوص جراحی بینی به هیچ عنوان عجله نکرده و بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی  اقدام نکنید .

خصوصیات بهترین جراح بینی طبیعی

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی را اگر بدانید ، بهترین را انتخاب خواهید کرد . در سالهای پیش افراد بسیاری برای جراحی زیبایی بینی به سراغ متخصصینی می‌رفتند که توانایی جراحی برای رسیدن به بینی هایی با فرم فانتزی و عروسکی داشتند .

در واقع متقاضی برای اینگونه از بینی ها در گذشته بیشتر از زمان حال بود ( البته امروزه افرادی نیز وجود دارند که بینی های عروسکی را از حالت طبیعی آن بیشتر می‌پسندند ) اما امروزه طرفداران جراحی‌های زیبایی طبیعی بینی بیشتر شده است و افراد مراجعه‌کننده اولین درخواست خود را در این حیطه به متخصص جراحی پلاستیک عنوان می‌کنند .

اگر شما هنوز تصمیم نگرفته اید که کدام فرم را انتخاب کنید و یا آشنایی با انواع فرم بینی ندارید ، پیشنهاد می کنید مقاله مربوط به تفاوت بینی فانتزی و طبیعی را مطالعه بفرمایید .

انتخاب بهترین جراحی بینی طبیعی کار آسانی نیست ، بسیاری از متخصصین در جلسات اول وعده جراحی طبیعی به بیماران خود می‌دهند و بعد از جراحی و ماه‌ها بعد مراجعه‌کننده با نارضایتی به مطب متخصص مراجعه کرده و شاید چندین عمل برای بهبود وضعیت بینی او در جهت طبیعی شدن انجام گیرد .

با توجه به موارد گفته شده توجه به این موضوع که متخصص از چه میزان تجربه و سوابق کاری در جراحی های طبیعی بینی برخوردار است می‌تواند کمک فراوانی به مراجعه کنندگان نماید . بررسی نمونه کارهای انجام شده چه به صورت حضوری و یا غیر حضوری می‌تواند شما را در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی یاری رساند .

ویژگی های بهترین جراحان زیبایی بینی

برای اینکه بتوانیم به انتخاب بهترین جراح بینی اقدام کنیم می‌بایست ویژگی های کلی برای انتخاب بهترین جراح بینی را بدانیم :

 • توانایی بسیار و مناسب جراحی برای یک جراح زیبایی بینی امری ضروری است .
 • برخورداری از دانش ریاضی به عنوان یک مهارت لازم برای جراح زیبایی محسوب می‌شود .
 • برای آنکه جراح زیبایی در کار خود موفق باشد می‌بایست از علوم زیباشناختی در اجزاء صورت به اندازه کافی برخوردار باشد .
 • یکی از مهارت های متخصص ،داشتن قوه تخیل برای ترسیم بینی در قبل از عمل می‌باشد .
 • برای بیمار زمان کافی در جهت مشورت و دادن اطلاعات کافی را در نظر بگیرد ، درواقع صبور باشد .

  خصوصیات بهترین جراح بینی
  خصوصیات بهترین جراح بینی
 • یک جراح زیبایی بینی می‌بایست با بیمار خود ارتباط دو طرفه برقرار کند تا مراجعه کننده به او اعتماد کامل از نوع جراحی داشته باشد .
 • توجه به سلامت بدنی بیمار توسط متخصص یکی از راه‌ های انتخاب جراح بینی است .
 • جلسات مشاوره را بعد از جراحی بینی نیز تکرار نماید تا وضعیت مناسبی در ظاهر بینی فرد بیمار ایجاد شود .
 • در رابطه با انواع بیماری که مراجعه کننده با آن درگیر است پرس و جو نماید .
دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، از جراحان شناخته شده در عرصه جراحی پلاستیک بینی و صورت، فعالیت تخصصی دکتر عباسی از سال ۱۳۸۷ شروع شده است. اشتیاق ایشان به علم پزشکی و هنر و قرار گرفتن در کنار اساتید بزرگ و نام آشنا تلاش بی وقفه ایشان، مطالعات و جراحی های متعدد، حضور در سمینارها و کنگره های جراحی زیبایی در سراسر دنیا سبب شد در زمره جراحان صاحب نظر در این رشته قرار گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...